Український теніс / WTA

Сеул. Кіченок та Калашнікова вийшли до парного чвертьфіналу

Українсько-грузинська пара виграла стартовий матч на турнірі WTA у Південній Кореї
Hana Bank Korea Open - WTA 250
Сеул, Південна Корея • 19-25 вересня • хард • $251,750

Перше коло
Надія Кіченок/Оксана Калашнікова (Україна/Грузія, 4) - Аріанне Хартоно/Олівія Тжандрамулія (Нідерланди/Австралія) 7:5, 6:2

У першому сеті Кіченок та Калашнікова поступалися з рахунком 1:4, після чого виграли шість із наступних семи геймів. Тенісистки здобули першу спільну перемогу за чотири проведені матчі, три з яких відбулися цього року.

У чвертьфіналі Надія та Оксана зіграють із переможницями зустрічі Хан На Ре/Чан Су Джон - Хань Сіньюнь/Лян Еньшуо.