Вільнюс. Марченко вийшов у друге коло турніру

Ілля Марченко виграв стартовий матч на "челенджері" у Литві
Vilnius Open by kevin. - ATP Challenger Tour 80
Вильнюс, Литва • 17-23 октября • хард (зал) • €45,730

Перше коло
Ілля Марченко (Україна) - Мірза Башич (Боснія і Герцеговина) 7:5, 6:2

Український тенісист зрівняв рахунок у особистих протистояннях з боснійцем: у 2018 році Марченко зустрічався з Башичем у чвертьфіналі хардового "челенджера" в Алмати і знявся з матчу у другому сеті за рахунку 7:5, 4:2 на користь суперника.

Сьогодні українець виконав п'ять ейсів, зробив три брейки та не програв жодного гейму на своїй подачі. Наступним суперником Іллі стане переможець зустрічі між лідером посіву Томашем Махачем із Чехії та норвежцем Віктором Дурасовичем.