Український теніс / ITF

Мейкон (W60). Володько втретє в сезоні зіграє у чвертьфіналі в одиночному розряді

Українська тенісистка виграла другий матч на турнірі ITF W60 у США
У другому раунді змагань Катерина Володько (№363 WTA) за 2 години 13 хвилин зломила опір шведської тенісистки Ліси Заар (№574 WTA) 6:1, 2:6, 6:3. Українка допустила шість подвійних помилок, програла шість геймів на своїй подачі та реалізувала 8 із 10 брейк-поїнтів.

У чвертьфіналі Володько зіграє проти другої сіяної Панни Удварді (№81 WTA) з Угорщини. Це буде перший матч для українки, проти суперниці з топ-100, з січня минулого року, коли вона поступилася в першому колі змагань в Абу-Дабі Онс Жабер.

Чвертьфінал у Мейконі буде третім для Володько цього року: вона здобула перемоги на цій стадії в Лейрії (ITF W25) і в Темплтоні (ITF W60).

Додано admin:  21/10/22 09:10  Переглядів: 1 720   Рейтинг:: +1