Український теніс / ITF

Єрусалим (M25). Орлов боротиметься за вихід у фінал на турнірі ITF

Український тенісист здобув впевнену перемогу у чвертьфіналі турніру ITF M25 в Ізраїлі
За 76 хвилин Владислав Орлов (№444 АТР) завдав поразки ізраїльтянину Шахару Сімону (№669 АТР) - 6:2, 6:2. Українець тричі подав навиліт, припустився двох подвійних помилок, програв два гейми на своїй подачі і зробив шість брейків.

Владислав Орлов проведе четвертий півфінал у сезоні і третій на турнірах M25. Українець здобув перемоги у всіх попередніх півфінальних поєдинках цього сезону. Суперником Орлова буде перший сіяний на турнірі Луїс Весселс (№294 АТР) з Німеччини. Минулого тижня українець поступився Весселсу у чвертьфіналі аналогічного турніру в Афулі.

Сьогодні Орлов, разом із румуном Валентином Вантою, гратиме за вихід у фінал парного турніру. Сьогоднішні результати українців на турнірах ITF можна подивитися [b]тут[/b].

Додано admin:  4/11/22 12:10  Переглядів: 1 322   Рейтинг:: +1