Український теніс / Юніори

Bucha Cup. Ткаленко і Галієвська зіграють у фіналі юніорського турніру ITF

Два українські юніори зіграють у фіналі турніру ITF Juniors, який ФТУ проводить у польському місті Лешно
Ерік Ткаленко, посіяний під першим номером, обіграв польського тенісиста Доріана Ющака 6:3, 6:2. 17-річний українець боротиметься за другий одиночний титул ITF Juniors. Цього року він виграв турнір четвертої категорії в Подгориці (Чорногорія). Загалом для Ткаленка це буде третій фінал на юніорських турнірах ITF. Суперником українця став 16-річний поляк Леон Загорські.

У дівчат за одиночний титул боротиметься Єва Галієвська, яка посіяна на змаганнях під шостим номером. У півфіналі українка обіграла четверту сіяну зі Словаччини Кароліну Краймер 6:3, 6:3. 14-річна Галієвська проведе другий фінал на змаганнях ITF Juniors і перший четвертої категорії. Минулого року вона стала переможницею турніру п'ятої категорії в Тбілісі. Суперницею Галієвської у фінальному поєдинку буде п'ята ракетка турніру, француженка Аліс Сулі.

Уже визначилися чемпіони турніру в парному розряді. І в хлопців, і в дівчат титули завоювали польські тенісисти - Доріан Ющак/Матеуш Ланге та Антоніна Чайка/Амелія Пашун.

Нагадаємо, що турнір у Лешно проводиться Федерацією тенісу України за підтримки Польського тенісного союзу. Перші два турніри серії присвячені всім жертвам війни Росії проти України і матимуть символічні назви "Bucha Cup" і "Mariupol Cup". Тенісисти з Росії та Білорусі до участі в турнірах не допущені.

Додано admin:  4/11/22 21:10  Переглядів: 1 715   Рейтинг:: +1