Український теніс / Юніори

Bucha Cup. Галієвська виграла титул, Ткаленко поступився у фінальному поєдинку

Українські тенісисти зіграли фінальні поєдинки на турнірі ITF Juniors четвертої категорії, який ФТУ проводило в польському місті Лешно
14-річна Єва Галієвська стала чемпіонкою турніру, обігравши у фіналі француженку Аліс Сулі 6:1, 6:2. Під час турніру українка здобула п'ять перемог, програвши лише один сет. Титул у Лешно став другим для Галієвської на турнірах ITF Juniors і першим четвертої категорії. минулого року вона виграла титул на змаганнях п'ятої категорії в Тбілісі.

17-річний Ерік Ткаленко не зумів виграти другий одиночний титул ITF Juniors, поступившись у вирішальному поєдинку поляку Леону Заорскі - 6:7(10), 4:6. До фіналу українець дійшов, не програвши жодного сету.

Нагадаємо, що турнір у Лешно проводиться Федерацією тенісу України за підтримки Польського тенісного союзу. Перші два турніри серії присвячені всім жертвам війни Росії проти України і матимуть символічні назви "Bucha Cup" і "Mariupol Cup". Тенісисти з Росії та Білорусі до участі в турнірах не допущені.

Додано admin:  5/11/22 20:50  Переглядів: 1 963   Рейтинг:: +1