Коліна. Баіндл обіграла другу сіяну на шляху до фіналу

Катерина Баіндл виграла півфінальний матч на турнірі WTA 125 у Чилі
LP Open by IND - WTA 125
Коліна, Чилі • 7-13 листопада • ґрунт • $115,000

Півфінал
Катерина Баіндл (Україна) - Данка Ковінич (Чорногорія, 2) 7:6(3), 6:1

Українська тенісистка здобула другу перемогу у трьох матчах із чорногоркою цього сезону. На початку вересня Баіндл програла Ковінич у першому колі ґрунтового турніру WTA 125 у Барі, а через тиждень вона взяла у суперниці реванш на старті турніру WTA 250 у Бухаресті, який також проходив на цьому покритті.

Зазначимо, у суботу матч було перервано через дощ при рахунку 5:5, а до цього Катерина змогла відігратися, поступаючись 0:5.

У вирішальному матчі українка зустрінеться із лідеркою посіву Маяр Шеріф. Баіндл програла єгиптянці в обох попередніх матчах, зокрема у травні цього року в першому колі ґрунтового турніру WTA 125 у Карлсруе, де Шеріф у підсумку стала чемпіонкою.

Додано HomeAlone:  13/11/22 19:21  Переглядів: 2 265   Рейтинг:: +1