Український теніс / WTA

Коліна. Баіндл поступилася у фіналі першій ракетці турніру

Українська тенісистка поступилася у вирішальному матчі на турнірі WTA 125 у Чилі
LP Open by IND - WTA 125
Коліна, Чилі • 7-13 листопада • ґрунт • $115,000

Фінал
Катерина Баіндл (Україна) - Маяр Шеріф (Єгипет, 1/WC) 6:3, 6:7(3), 5:7

Катерина Баіндл втретє зіграла проти Маяр Шеріф і зазнала третьої поразки (другої цього року). У вирішальному сеті українка відігралася з рахунку 2:5, але потім програла останні два гейми. Єгипетська тенісистка виграла 10-й матч поспіль - на початку жовтня вона стала чемпіонкою змагань WTA 250 у Пармі, обігравши у фіналі сьому ракетку світу Марію Саккарі.

Катерина Баіндл зіграла третій фінальний матч цього року - вона стала призером на турнірах ITF W60 у Монпельє та ITF W100 у Лес-Франкесес-дель-Вальєс. Загалом для українки це був 14-й фінальний матч у професійній кар'єрі, в якому вона боролася за 7-й одиночний титул. Останні чотири вирішальні матчі Баіндл програла.

Додано admin:  14/11/22 08:45  Переглядів: 3 554   Рейтинг:: 0