Український теніс / ITF

Іракліон (M25). Овчаренко 14-й раз у сезоні зіграє у чвертьфіналі турніру ITF

Український тенісист здобув другу перемогу на турнірі ITF M25 у Греції
У другому колі Олександр Овчаренко (№427 АТР) за 68 хвилин розгромив німецького тенісиста Марко Топо (№464 АТР) - 6:3, 6:0. Українець записав на свій рахунок три ейси, не допустив жодної подвійної помилки, програв один гейм на своїй подачі та зробив п'ять брейків.

У чвертьфіналі суперником Овчаренка став австрієць Сандро Копп (№472 АТР). Українець 14-й раз у сезоні дійшов до чвертьфінальної стадії на турнірах ITF. П'ять разів українець проходив до півфіналу, проте чотири останні такі поєдинки Овчаренко програв.

Сьогодні український тенісист разом із хорватом Домагоєм Більєшком боротиметься за вихід до півфіналу в парному розряді.

Додано admin:  17/11/22 14:40  Переглядів: 2 225   Рейтинг:: 0