Український теніс / ITF

Токіо (W60). Завацька вперше в сезоні здобула вольову перемогу і зіграє в півфіналі

Українська тенісистка боротиметься за вихід у фінал на турнірі ITF W60 в Японії
У чвертьфінальному поєдинку Катаріна Завацька (№340 WTA) за 2,5 години перемогла шосту сіяну Май Хонтаму з Японії - 6:7(0), 6:2, 6:1. Українка чотири рази подала навиліт, припустилася однієї подвійної помилки, програла шість геймів на своїй подачі і зробила 11 брейків. Завацька вперше цього року зуміла виграти матч, у якому програла перший сет (10 поразок).

За вихід у фінал українка зіграє проти першої ракетки змагань Ван Сіньюй (№99 WTA) з Китаю. Катаріна Завацька вдруге цього року зіграє в півфіналі на турнірах ITF - наприкінці жовтня вона дійшла до фіналу на змаганнях ITF W25 у Португалії. На турнірах категорії W60 і вище Завацька проведе перший півфінал з 2019 року.

Додано admin:  18/11/22 09:30  Переглядів: 2 736   Рейтинг:: +1