Український теніс / ITF

Іракліон (M25). Овчаренко виграв третій матч поспіль і вийшов у півфінал турніру ITF

Український тенісист гратиме за вихід у фінал турніру ITF M25 у Греції
У чвертьфіналі турніру в Іракліоні Олександр Овчаренко (№427 АТР) за півтори години обіграв австрійця Сандро Коппа - 6:1, 7:5. Українець сім разів подав навиліт, припустився однієї подвійної помилки, зробив три брейки і не дозволив суперникові заробити хоча б один брейк-поїнт.

У півфіналі Овчаренко зіграє проти француза Теренса Атмане (№340 АТР), який посіяний під четвертим номером. У лютому цього року Атмане обіграв Овчаренка в півфіналі хардового турніру ITF M15 у Тунісі.

Овчаренко вшосте в сезоні гратиме в півфіналі на змаганнях ITF і вдруге на харді. Чотири рази українець проходив цю стадію.

Додано admin:  18/11/22 13:40  Переглядів: 2 233   Рейтинг:: 0