Український теніс / Юніори

Юніори. Чайникова виграла парний титул у Дубаї, Ключ стала призеркою змагань у Польщі

Успіхи українських юніорів на турнірах ігрового тижня, що завершився
16-річна Єлизавета Чайникова (на фото зліва) виграла парний титул на юніорському турнірі ITF четвертої категорії в Дубаї (ОАЕ). Українка разом зі словацькою тенісисткою Естер Гоносовою у фіналі переграли представниць Росії Анну Кисляк і Анну Перельман - 7:5, 6:2. Чайникова виграла четвертий парний турнір ITF Juniors у кар'єрі (всі цього року) і вперше перемогла на змаганнях четвертої категорії.

15-річна Вероніка Ключ стала призеркою парного турніру ITF Juniors четвертої категорії в Пщині (Польща). Українська тенісистка виступала на турнірі разом із полькою Кароліною Голдою. У фіналі дівчата поступилися польській парі Вероніка Доманська/Олександра Вегжин - 4:6, 1:6. Українка вперше зіграла у фіналі юніорського турніру ITF у парному розряді.

Додано admin:  20/11/22 21:30  Переглядів: 2 354   Рейтинг:: 0