Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Український теніс

Ілля Марченко: "Навіть ті росіяни, які не підтримують війну, досі не бачать повної картини так, як ми бачимо її"

Ілля Марченко в інтерв'ю YouTube каналу "Tenis by Dawid" прокоментував війну в Україні та розповів про своє спілкування з російськими тенісистами
Ілля Марченко: "Навіть ті росіяни, які не підтримують війну, досі не бачать повної картини так, як ми бачимо її"
- Після закінчення сезону я знаходжусь в Словаччині, де я і живу з 2014 року. Люди зі сходу України знають, що цей конфлікт (на Донбасі) він зовсім не внутрішній, як хтось прикидається. Якби там не було росіян, нічого б не відбулось. Тепер вони здійснили повномасштабне вторгнення і щодня тероризують країну, запускають велику кількість ракет. Мої батьки все ще в Україні, вони залишаються в регіоні, де відносно безпечно, тому вони нікуди і не їдуть. Мій брат не може виїхати, тому що чоловіків не випускають. Але особисто я щодо себе не можу ні на що нарікати. Я в Словаччині, в Європі, я в безпеці. Ці 8 років я не часто був в Україні, лише коли виступав за збірну. Батьки швидше приїжджали до мене в гості, бо нам подобається в Європі, і це була чудова можливість для них, щоб здійснити поїздку…

Але, так, це катастрофа, ніхто не знає, коли війна закінчиться. Без підтримки світу, напевно, ми б не витримали, тому нам потрібно, щоб ця підтримка надходила й надалі і ми б змогли захистити весь світ від цього вторгнення. Просто я не думаю, що якщо в Україні вони досягнуть успіху, то на цьому й зупиняться. Навіть зараз вони почали казати про перемовини, але які перемовини можуть бути з терористами. Якщо вони щось пообіцяють, немає гарантій, що вони будуть дотримуватись власного слова. Вже 8 років вони контролюють Крим, Донецьк, Луганськ і тепер вдались до наступних кроків. Якщо зараз будуть досягнуті якісь домовленості, хто знає, що відбудеться через 5-10 років. Чи вони підготуються за цей час, щоб здійснити наступну атаку. Тому важливо закінчити все так, як ми того хочемо. Сподіватимемось, що наші військові будуть достатньо сильні.

Чи вплинула війна на мої стосунки з російськими тенісистами? Переважно, ні. Хлопці, з якими я спілкувався близько, вони не підтримують війну. Але вони також почуваються так, що ніби нічого вдіяти не можуть. Як я вже казав у своєму іншому відео, я розумію їх позицію і я не погоджуюсь із нею. Я також розумію, які новини їм показували протягом останніх 8 років. Це дуже складно… Звичайно, що війна вплинула на спілкування. З кимось я перестав розмовляти, з кимось я спілкуюсь, з кимось – товаришую. Але я не думаю, що все залишилось так само, як і було. Навіть ті росіяни, які не підтримують війну, вони досі не бачать повної картини так, як ми бачимо її. Вони все ще мають цю іншу реальність й трохи інші погляди.

>>> Ілля Марченко: "У мене були думки, що цей рік буде останнім, але я хочу зіграти ще сезон"

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: www.youtube.com/watch?v=_jjDaOHAz7U


 

Додано admin:  6/12/22 11:00  Переглядів: 1 981   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.