Український теніс / WTA

Лімож. Костюк поступилася Таусон у другому колі

Українська тенісистка не змогла вийти до чвертьфіналу на турнірі WTA 125 у Франції
Open BLS de Limoges - WTA 125
Лімож, Франція • 11-17 грудня • хард (зал) • $115,000
Чинна чемпіонка: Алісон ван Ейтванк (Бельгія)

Друге коло
Марта Костюк (Україна, 8) - Клара Таусон (Данія) 6:7(6), 4:6

У першому сеті українка лідирувала 5:2, але не зуміла подати на сет у дев'ятому геймі. За рахунку 5:4, і 6:5 Костюк не реалізувала загалом три сетболи на прийомі.

Данська тенісистка взяла реванш у Костюк за поразку на цьогорічному турнірі в Мадриді й у чвертьфіналі зіграє проти переможниці матчу Одрі Альбі - Варвара Грачова.

Марта Костюк продовжить виступ на турнірі в Ліможі в парному розряді, де разом із грузинською тенісисткою Оксаною Калашниковою пройшла до півфіналу.

Додано admin:  14/12/22 14:15  Переглядів: 3 488   Рейтинг:: -1