Український теніс / WTA

Марта Костюк про перемогу над Рибакіною: "Це не той результат, до якого я готувалася сьогодні"

Українська тенісистка прокоментувала свою перемогу у другому колі турніру WTA 500 в Аделаїді
Марта Костюк обіграла у трьох сетах чинну чемпіонку Вімблдону Олену Рибакину на шляху до чвертьфіналу змагань.

"Чесно кажучи, це не той результат, до якого я готувалася сьогодні. Олена - дуже хороший гравець і в турі вона вже кілька років. Ми грали одна з одною ще у півфіналі юніорського Australian Open. Я не пам'ятаю той матч, але ми точно дуже змінилися з того часу і набралися певного досвіду.

Я не знала, як все сьогодні складатиметься, але я боролася за кожен м'яч. Все могло скластися у будь-який бік. Дуже рада, як він закінчився (посміхається).

Перший сет був дуже близьким. Десь мені просто не щастило. Ті ж два брейк-поїнти при рахунку 4:4, а в наступному геймі 0-40 на моїй подачі. Я розуміла, що можу з цим упоратися. Не знаю, я просто продовжувала боротися (посміхається)”.

У чвертьфіналі Костюк зустрінеться з першою сіяною Онс Жабер із Тунісу або румункою Сораною Кирстею.

"Я рада, що проведу ще один матч, бо люблю теніс. Це перший тиждень року. Очевидно, у мене немає жодних очікувань, тому що чим далі ти проходиш, хочеш грати ще краще.

Я раніше не грала з Онс, але зустрічався з Сораною і програла. Тоді вона грала дуже добре. Але жіночий теніс дуже змінився, зараз будь-яка тенісистка може обіграти будь-яку суперницю (посміхається). Вони грають одна проти одної завтра ввечері, тому я дивитимусь цей матч і готуватиму себе".

Джерело: btu.org.ua

Додано HomeAlone:  4/01/23 18:20  Переглядів: 2 814   Рейтинг:: 0