Український теніс / ATP Challenger Tour

Оейраш. Молчанов вийшов у чвертьфінал парного турніру, Манафов і Сачко програли стартові матчі

Українські тенісисти провели матчі першого кола в парному розряді на "челленджері" в Португалії
Oeiras Indoor 2 - ATP Challenger Tour 75
Оейраш, Португалія - 9-15 січня - хард (зал) - $73,000
Сітки турніру: кваліфікація - одиночний розряд - парний розряд

Перше коло

Денис Молчанов/Джонатан Ейссерік (Україна/Франція) - Санжар Файзієв/Євгеній Карловський (Узбекистан/-) 6:1, 6:2
Віталій Сачко/Петер Ноуза (Україна/Чехія) - Влад Віктор Корня/Серхіо Мартос Горнес (Румунія/Іспанія, 3) 2:6, 2:6
Владислав Манафов/Іван Лютаревич (Україна/-) - Костянтин Франтцен/Хендрік Єбенс (Німеччина) 2:6, 2:6

Молчанов і Ейссерік зіграли разом другий турнір і перший з 2017 року, коли дійшли до півфіналу на "челленджері" в Римі. У чвертьфіналі українсько-французький тандем зіграє проти німецької пари Костянтин Франтцен/Хендрік Єбенс.

Додано admin:  10/01/23 21:50  Переглядів: 1 052   Рейтинг:: 0