Український теніс / Юніори

Юніори. Єсипчук, Мілованов і Чайникова виграли парні титули на турнірах ITF Juniors

Успіхи українських юніорів на ігровому тижні, що завершився

На змаганнях ITF Juniors категорії J200 у Хамамметі (Туніс), у фіналі парного турніру зійшлися дві українки: Єлизавета Котляр разом із Владиславою Андреєвською з Киргизстану та Дар'я Єсипчук разом з Ая ель Ауні з Тунісу. Перемогу у вирішальному матчі, з рахунком 6:2, 6:3 здобула пара 17-річної Єсипчук, яка завоювала свій четвертий парний юніорський титул ITF.
16-річний Тимофій Мілованов (на фото праворуч) виграв свій дебютний титул ITF Juniors, ставши чемпіоном парного турніру J60 у Широкі-Брієг (Боснія і Герцеговина). Українець виступав на змаганнях разом із хорватом Антоніо Волявецом. У фіналі турніру українсько-хорватська пара, посіяна під третім номером, обіграла італійців Габріеля Крівеларо і Стефана Ведовеллі, який отримали четвертий номер посіву - 7:6(5), 7:6(4).

16-річна Єлизавета Чайникова (на фото зліва) стала переможницею парного турніру J60 у Рамат-ха-Шарон (Ізраїль). Українка разом із британською тенісисткою Сереною Манкою, перемогли пару Жюстін Бретначер/Алексія Галліно (Франція/Іспанія, 4) - 7:5, 3:6, 10-5. Для Чайникової - це п'ятий титул ITF Juniors у парі.

15-річна Адріана Ткаченко стала призеркою турніру ITF Juniors J60 у Широкі-Брієг (Боснія і Герцеговина). У фінальному матчі одиночного розряду українка, посіяна під сьомим номером, поступилася Поліні Кайбековій (-, 5) - 3:6, 4:6. Ткаченко боролася за свій дебютний юніорський титул ITF в одиночному розряді. У парі українка виступала разом зі словацькою тенісисткою Сарою Кастаковою. У вирішальному поєдинку дівчата програли першій парі турніру - Александра Маджія/Пія Петеліншек (Греція/Словенія, 1) - 4:6, 1:6.

16-річний Роман Венгер (на фото крайній ліворуч) став призером парного турніру ITF Juniors категорії J60 в Оберпуллендорфі (Австрія). У фінальному поєдинку українець і його напарник Адам Соукуп із Чехії, посіяні під четвертим номером, поступилися другій парі змагань Георгі Георгієв/Марек Нано (Болгарія/Словаччина) - 3:6, 1:6.

На турнірі Tennis Europe U16 третьої категорії, який проходив у Ставангері (Норвегія), призером турніру стала 15-річна Аліна Корнєва. У фінальному поєдинку українка поступилася місцевій тенісистці Елізабет Браатен - 6:7, 2:6.

Додано admin:  22/01/23 21:35  Переглядів: 2 131   Рейтинг:: +1