Український теніс / ATP Challenger Tour

Кобленц. Сачко програв у першому колі основної сітки, Молчанов зіграє в парному чвертьфіналі

Українські тенісисти провели свої поєдинки на "челленджері" в Німеччині
Koblenz Open powered by Outlet Montabaur - ATP Challenger Tour 100
Кобленц, Німеччина • 30 січня - 5 лютого • хард (зал) • €118,000

Перше коло
Віталій Сачко (Україна, Q) - Максиміліан Мартерер (Німеччина, 4) 5:7, 2:6

Віталій Сачко вдруге зіграв проти Максиміліана Мартерера і зазнав першої поразки. У першому сеті українець відігрався з рахунку 2:5, але не зумів утримати свою подачу в 12-му геймі. У другій партії Сачко програв дві своїх подачі і не заробив жодного брейк-поїнта на прийомі. Нагадаємо, що в Кобленці друга ракетка України Сачко здобув дві перемоги у відбірковому турнірі

У парному турнірі успішно стартував Денис Молчанов, який виступає разом із французом Джонатаном Ейссеріком. У першому колі українсько-французький тандем, посіяний під четвертим номером, обіграв нідерландську пару Тіємо де Баккер/Барт Стівенс - 7:5, 6:2. За вихід у півфінал Молчанов і Ейссерік зіграють проти переможців зустрічі Ліам Броді/Дастін Браун (Велика Британія/Ямайка) - Костянтин Франтцен/Тімо Сандкаулен (Німеччина).