Реєстрація    Увійти
Авторизація
Український теніс / ATP

Крутих знову піднявся у рейтингу з особистим рекордом, Манафов наближається до топ-100 парної класифікації

Українські гравці в оновленому рейтингу Асоціації тенісистів професіоналів
Крутих знову піднявся у рейтингу з особистим рекордом, Манафов наближається до топ-100 парної класифікації
Олексій Крутих на минулому тижні успішно подолав кваліфікацію на турнірі ATP 250 у Досі, першому у своїй кар'єрі, і завдяки цьому піднявся на шість позицій вгору, посідаючи 160-те місце.

Віталій Сачко опустився на 337-й рядок (-3), а Олександр Овчаренко піднявся на 381-ю позицію (+1). Ілля Марченко, який минулого тижня програв на старті "челенджера" у Ромі, опустився на 388 місце (-13).

Владислав Манафов піднявся на 107-е місце у парному рейтингу (+7), що є його особистим рекордом. Минулого тижня українець зіграв у фіналі "челенджера" у Роверето разом з Олегом Приходьком, який займає 121-е місце (+6). Денис Молчанов піднявся на 127-й рядок (+8).

> РЕЙТИНГ ATP станом на 27 лютого 2023 року | одиночний розряд

> РЕЙТИНГ ATP станом на 27 лютого 2023 року | парний розряд

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber
Фото: Getty Images.
 

Додано HomeAlone:  27/02/23 11:04  Переглядів: 2 348   Рейтинг:: -1  
0 1
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 9

  1. Користувач offline
    admin 2 березня 2023 23:29
    Цитата: chakvoron
    Цитата: admin
    Цитата: olegchemp
    Я вас понял ,если хотите ,я могу высказать свою позицию по поводу этих игр ,просто мое ощущение ,что это будет не совсем принято сегодняшними реалиями .А так я готов конечно прокомментировать все свои действия и я отдаю им полный отчёт .

     

    Чудово, тоді я завтра напишу в директ Instagram і домовимося про коментар

    Ми чекаємо статтю про це

     

    Завтра буде на сайті

        Скарга      9
  2. Користувач offline
    chakvoron 2 березня 2023 09:19
    Цитата: admin
    Цитата: olegchemp
    Я вас понял ,если хотите ,я могу высказать свою позицию по поводу этих игр ,просто мое ощущение ,что это будет не совсем принято сегодняшними реалиями .А так я готов конечно прокомментировать все свои действия и я отдаю им полный отчёт .

     

    Чудово, тоді я завтра напишу в директ Instagram і домовимося про коментар

    Ми чекаємо статтю про це

        Скарга      8
  3. Користувач offline
    olegchemp 28 лютого 2023 00:06
    Хорошо
        Скарга      7
  4. Користувач offline
    admin 27 лютого 2023 23:59
    Цитата: olegchemp
    Я вас понял ,если хотите ,я могу высказать свою позицию по поводу этих игр ,просто мое ощущение ,что это будет не совсем принято сегодняшними реалиями .А так я готов конечно прокомментировать все свои действия и я отдаю им полный отчёт .

     

    Чудово, тоді я завтра напишу в директ Instagram і домовимося про коментар

        Скарга      6
  5. Користувач offline
    olegchemp 27 лютого 2023 23:51
    Я вас понял ,если хотите ,я могу высказать свою позицию по поводу этих игр ,просто мое ощущение ,что это будет не совсем принято сегодняшними реалиями . А так я готов конечно прокомментировать все свои действия и я отдаю им полный отчёт .
        Скарга      5
  6. Користувач offline
    admin 27 лютого 2023 22:28
    Цитата: olegchemp
    Так давайте ,будем честны с друг другом и сделаем вид ,что вы меня не знаете .Потому что ,мне не много не приятно .Вот если вы считаете меня не достойным для публикаций или не порядочным или ещё кем то .Вычеркните меня со всех публикаций ,а так получается среди украинцев ,я числюсь, флаг на месте .А Манафов сам играет финал .Тогда и в рейтинге меня не ставьте .Потому что по вашим статьям ,я не отношусь к категории украинцев .А если у вас есть какие то претензии или недопонимая ,я вас чем то обидел ещё что то ,может это политика партии такая .Вы это мне скажите ,что бы я понимал .

     

    Головна претензія - гра в парі з росіянами під час повномасштабного вторгнення. Це ж не новина, ми озвучували це давно.

    Будемо чесні - ми для себе не знайшли обґрунтування цим іграм. У всіх подібних випадках, ми намагаємося розібратися. Якщо ви вважаєте себе українцем, то, гадаю, ви маєте розуміти важливість цього моменту для вболівальників і загалом для іміджу нашого тенісу.


    Так, у певний момент ви перестали грати з росіянами, більше стали грати з Владом - це не може не радувати. Але осад залишився і питання залишилися. Якщо вам це небайдуже, ми готові надати можливість прокоментувати цю ситуацію і зняти всі питання.


    Якщо ж вам це неважливо, то...

        Скарга      4
  7. Користувач offline
    olegchemp 27 лютого 2023 18:46
    Так давайте ,будем честны с друг другом и сделаем вид ,что вы меня не знаете .Потому что ,мне не много не приятно .Вот если вы считаете меня не достойным для публикаций или не порядочным или ещё кем то .Вычеркните меня со всех публикаций ,а так получается среди украинцев ,я числюсь, флаг на месте .А Манафов сам играет финал .Тогда и в рейтинге меня не ставьте .Потому что по вашим статьям ,я не отношусь к категории украинцев .А если у вас есть какие то претензии или недопонимая ,я вас чем то обидел ещё что то ,может это политика партии такая .Вы это мне скажите ,что бы я понимал .
        Скарга      3
  8. Користувач offline
    admin 27 лютого 2023 16:22
    Цитата: olegchemp
    Можно вообще меня не упоминать,если украинец сыграл в парном финале .То можно без моего рейтинга ,меня не существует же .Поэтому делайте рейтинг без Олега Приходько .Сделайте вид что я не украинец у вас это хорошо получается


    У вас це також непогано виходить, Олеже 

        Скарга      2
  9. Користувач offline