Український теніс / Юніори

Юніори. Скляр зробила чемпіонський дубль у Польщі, Бурчак, Ніколаєва та Ревенко виграли парні титули в Німеччині

Результати українських юніорів на минулому ігровому тижні

Доорн, Нідерланди (Grade J100; Hard - Indoor)

Роман Венгер - 1 коло в одиночному розряді / 1 коло в парному розряді
Марія Дробишева - 2 коло в одиночному розряді / 1/2 фіналу в парному розряді

Авіньйон, Франція (Grade J60; Clay - Indoor)

Костянтин Мантач (6) - 1/4 фіналу в одиночному розряді / 1 коло в парному розряді
Серафима Бобровникова - 1/4 фіналу в одиночному розряді / 1 коло в парному розряді

Тарту, Естонія (Grade J30; Carpet - Indoor)

Єлизавета Труш (Q) - 2 коло в одиночному розряді / 1 коло в одиночному розряді

Сан Луїс Потосі, Мексика (Grade J30; Hard - Outdoor)

Олександра Кисельова (8) - 2 коло в одиночному розряді / 1/2 фіналу в парному розряді

+

Стокгольм, Швеція (U14; Category Super; Hard - Indoor)

Марія Горенюк (Q) - 2 коло в одиночному розряді / 1 коло в парному розряді
Софія Криворучко - 1/4 фіналу в одиночному розряді / 2 коло в парному розряді

Банська Бистриця, Словаччина (U14; Category 2; Hard - Indoor)

Іван Ушаков (Q) - 2 коло в одиночному розряді / -
Андрій Максименко (6) - 2 коло в одиночному розряді / ТИТУЛ [разом із Тимуром Чукановим]
Тимур Чуканов (3) - 1/4 фіналу в одиночному розряді / ТИТУЛ [разом з Андрієм Максименком]
Єлизавета Завадяк - 1 коло в одиночному розряді / 1 коло в парному розряді
Ярина Музика - 1 коло в одиночному розряді / -
Стефанія Карпалюк (Q) - 1 коло в одиночному розряді / 1 коло в парному розряді
Марія Прищепа - 2 коло в одиночному розряді / 1/2 фіналу в парному розряді
Марія Медведкова (Q) - 2 коло в одиночному розряді / 1 коло в парному розряді

13-річні Тимур Чуканов і Андрій Максименко стали чемпіонами турніру в Словаччині в парному розряді. У фіналі українці переграли словацьку пару Павло Дуфек/Самуель Сікора - 7:6, 6:1. Для Максименко це другий парний титул Tennis Europe (перший 2-ї категорії), а Чуканов виграв четвертий парний турнір (перший 2-ї категорії).

Ізернхаген, Німеччина (U14; Category 3; Hard - Indoor)

Володимир Ревенко - 1/2 фіналу в одиночному розряді / ТИТУЛ у парному розряді [разом із Томасом Віласа (Португалія)]
Єгор Нікіфоров (6) - 2 коло в одиночному розряді / 1/2 фіналу в парному розряді
Анна Бурчак - 1/2 фіналу в одиночному розряді / ТИТУЛ у парному розряді [разом з Анастасією Ніколаєвою]
Анастасія Ніколаєва - 1 коло в одиночному розряді / ТИТУЛ у парному розряді [разом з Анною Бурчак]

14-річний Володимир Ревенко виграв перший парний титул Tennis Europe у віковій категорії U14. У фіналі українець разом із португальцем Томасом Вільясою переграли німецьку пару Йохан Нагель-Гейєр/Яннік Свобода - 7:6, 7:5.

Парний титул у дівчаток виграли 13-річна Ганна Бурчак і 12-річна Анастасія Ніколаєва. У фіналі українки перемогли пару Габріела Аморім/Єва Калядіна (Португалія/-) - 7:5, 7:6. Обидві українки виграли перші парні титули в цій віковій категорії.

Анталья, Туреччина (U14; Category 3; Cay - Outdoor)

Георгій Горецький - 1 коло в одиночному розряді / 1 коло в парному розряді
Ніколь Негря - 2 коло в одиночному розряді / -
Олександра Назаренко (15) - 1 коло в одиночному розряді / -

Бад-Вальтерсдорф, Австрія (U14; Category 3; Carpet - Indoor)

Денис Солодченко - 1 коло в одиночному розряді / 1 коло в парному розряді
Пилип Лимар - 2 коло в одиночному розряді / 1/2 фіналу в парному розряді
Соломія Пинда (4) - 1 коло в одиночному розряді / 1/2 фіналу в парному розряді

Роттердам, Нідерланди (U14; Category 3; Carpet - Indoor)

Тимофій Гриценко (Q) - 2 коло в одиночному розряді / -
Марія Ткаленко (7) - 2 коло в одиночному розряді / -

Собота, Польща (U14; Category 3; Carpet - Indoor)

Олександр Тютченко - 2 коло в одиночному розряді / - -
Данило Коновалюк - 1 коло в одиночному розряді / 1 коло в парному розряді
Олексій Петушинський (8) - 2 коло в одиночному розряді /
Андрій Мельничин (Q) - 1 коло в одиночному розряді / 1 коло в парному розряді
Ярослав Ткачов - 1 коло в одиночному розряді / -
Поліна Скляр (6) - ТИТУЛ в одиночному розряді / ТИТУЛ у парному розряді [разом із Мариною Маркіною (Латвія)]
Поліна Ісакова - - / 1/4 фіналу в парному розряді
Поліна Кутузова - - / 1/4 фіналу в парному розряді
Валерія Олексин - - / 1 коло в парному розряді

12-річна Поліна Скляр зробила чемпіонський дубль на турнірі в Польщі. У фіналі одиночного турніру українка перемогла польську тенісистку Юлію Боровик - 6:1, 6:1. Для Скляр це третій одиночний титул Tennis Europe цього року. У парному розряді українка виграла титул разом із латвійською тенісисткою Мариною Маркіною. Фінальний поєдинок не відбувся, оскільки суперниці Скляр і Маркіної знялися до початку зустрічі.

Додано admin:  5/03/23 18:40  Переглядів: 3 649   Рейтинг:: +1