Український теніс / WTA

Маямі. Ястремська перемогла другу сіяну на старті відбіркового турніру

Українська тенісистка успішно стартувала у відбірковій сітці турніру WTA 1000 у США
Miami Open - WTA 1000
Маямі, США • 21 березня - 2 квітня • хард • $8,800,000
Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща)

Кваліфікація. Перше коло
Даяна Ястремська (Україна) - Кеті Макнеллі (США, 2) 6:3, 6:7(4), 6:3

Даяна Ястремська вдруге зіграла проти Кеті Макнеллі та здобула другу перемогу. Українка не зуміла подати на матч у другому сеті, лідируючи 5:4, а у вирішальній партії відігралася з рахунку 1:3. Зазначимо, що в третьому сеті Ястремська скористалася послугами фізіотерапевта, затейпувавши стегно.

За вихід в основну сітку Даяна Ястремська гратиме проти німкені Анни-Лєни Фрідсам, якій поступилася цього року на турнірі в Остіні.