Український теніс / ITF

Лакхнау (М25). Орлов і Ваншельбойм зіграють один проти одного у чвертьфіналі турніру ITF

Українські тенісисти здобули перемоги у своїх поєдинках другого кола на турнірі ITF M25 в Індії
Владислав Орлов (№393 АТР), який отримав четвертий номер посіву, обіграв серба Бориса Бутулію (№794 АТР) - 6:2, 6:2. Українець за 75 хвилин поєдинку чотири рази подав навиліт, припустився п'яти подвійних помилок, зробив чотири брейки і відіграв усі три брейк-поїнта суперника.

Ерік Ваншельбойм (№510 АТР), посіяний у Лакхнау під сьомим номером, у трьох сетах здолав японця Юсуке Такахаші (№707 АТР) - 3:6, 6:2, 6:2. Ваншельбойм виконав три ейси, припустився однієї подвійної помилки, програв три гейми на своїй подачі і зробив п'ять брейків. Українець провів на корті 2 години 11 хвилин.

У чвертьфінал Владислав Орлов і Ерік Ваншельбойм уперше зіграють один проти одного. Орлов вдруге дійшов до цієї стадії цього року (програв минулого тижня в Нью-Делі), а Ваншельбойм проведе п'ятий чвертьфінал у сезоні і другий на категорії М25 (також програв минулого тижня в Нью-Делі).