Український теніс / ITF

Гавр (W15). 16-річна українка виграла п'ятий матч поспіль і вперше зіграє в півфіналі турніру ITF

Вероніка Подрез здобула перемогу у чвертьфіналі турніру ITF W15 у Франції на закритому ґрунті

Українська тенісистка вперше цього року пройшла в основну сітку турніру ITF. У Гаврі Вероніка Подрез (№1255 WTA) стартувала у кваліфікації та обіграла п'ятьох суперниць, серед яких сьома сіяна Антонія Шмідт (№677 WTA) з Німеччини. Сьогодні у чвертьфіналі українка завдала поразки іспанці Ноелії Боузо Занотті (№709 WTA) - 6:2, 6:2.

Подрез уперше в кар'єрі зіграє в півфіналі професійного турніру і за вихід у фінал боротиметься з француженкою Лоїс Буассон (№661 WTA), яка посіяна під шостим номером. Минулого року Буассон у трьох сетах обіграла українку на ґрунтовому турнірі ITF W25 у Франції.