Український теніс / ITF

Тельде (М15). Брайнін і Кравченко виграли парний турнір ITF, обігравши у фіналі лідерів посіву

Українські тенісисти стали чемпіонами змагань ITF M15 в Іспанії
У фінальному поєдинку Георгій Кравченко і Олександр Брайнін обіграли лідерів посіву іспанську пару Альберто Барросо Кампос / Серхі Перес Контрі - 7: 6 (5), 6: 7 (3), 10-6. У півфіналі та фіналі українці обіграли другу і першу сіяну пару.

ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ:

R1: Томас Абаласо/Ноа Черубіно (Іспанія) 6:2, 4:6, 10-7
QF: Кейн Ганлі/Серхіо Кальєхон (Данія/Іспанія) 7:6(5), 6:1
SF: Ігнасіо Бусе/Мартін Куевас (Перу/Уругвай, 2) 6:2, 7:5
FR: Альберто Барросо Кампос/Серхі Перес Контрі (Іспанія, 1) 7:6(5), 6:7(3), 10-6

+

Кравченко і Брайнін виграли свої другі парні титули ITF і вперше перемогли на турнірі разом. 23-річний Олександр Брайнін раніше ставав чемпіоном змагань у Новомосковську (разом із казахом Тимуром Мауленовим), а 22-річний Георгій Кравченко - 2019 року виграв турнір в Ірпені (разом з українцем Олегом Приходьком).

Перемога в Іспанії принесла українським тенісистам по 15 рейтингових очок і 930$ призових (на пару).

Додано admin:  23/04/23 10:10  Переглядів: 1 517   Рейтинг:: 0