Український теніс / ATP Challenger Tour

Турин. Молчанов і Голубєв обіграли лідерів посіву у фіналі парного преміум-"челленджера"

Український тенісист став чемпіоном "челленджера" в Італії в парному розряді
Piemonte Open - ATP Challenger Tour 175
Турин, Італія • 14-20 травня • ґрунт • $200,000

Фінал
Денис Молчанов/Андрій Голубєв (Україна/Казахстан) - Натаніель Леммонс/Джон Пірс (США/Австралія, 1) 7:6(4), 6:7(5), 10-5

Через дощ тенісистам довелося провести вирішальний матч змагань на харді в залі.

Денис Молчанов і Андрій Голубєв зіграли цього року третій спільний турнір, вдруге дійшли до фіналу і виграли перший титул. На турнірі в Турині всі свої матчі українсько-казахстанська пара виграла на вирішальному тай-брейку.

+

Шлях до перемоги:

R1: Джуліан Кеш/Герні Паттен (Великобританія) 7:6(2), 5:7, 10-8
QF: Себастіан Баес/Тьяго Сейбот Вайлд (Аргентина/Бразилія) відмова
SF: Аріель Беар/Адам Павлашек (Ізраїль/Чехія) 6:4, 5:7, 10-5
FR: Натаніель Леммонс/Джон Пірс (США/Австралія, 1) 7:6(4), 6:7(5), 10-5

Для 36-річного Дениса Молчанова це був четвертий фінальний поєдинок цього року і перший титул. Загалом український тенісист 72 рази виходив у фінал на "челленджерах" у парному розряді та завоював свій 35-й трофей у кар'єрі.

Успіх у Турині приносить Молчанову $5 840 призових і 175 рейтингових очок. У понеділок українець повернеться в топ-100 світового рейтингу, посівши 92-ге місце (+18).

Додано admin:  20/05/23 20:10  Переглядів: 1 527   Рейтинг:: +1