Реєстрація    Увійти
Авторизація
Український теніс / Ролан Гаррос

Даяна Ястремська: "Я намагалась щосили, але сьогодні точно був не мій день"

Українська тенісистка прокоментувала поразку в першому колі Ролан Гаррос
Даяна Ястремська: "Я намагалась щосили, але сьогодні точно був не мій день"
Сьогодні у своєму стартовому матчі в основній сітці Ястремська програла 22-й сіяній Донні Векич із Хорватії.

- Даяно, розкажіть нам, будь ласка, про ваш матч?
- Мені насправді нічого вам сказати. Мені було не дуже зручно на корті сьогодні. І я також думаю, що Донна зіграла доволі добре. Їй дуже пощастило в тих моментах, коли м’яч зачіпав сітку, і на її ударах. Я намагалась щосили, але сьогодні точно був не мій день.

- Вчора ми чули від Марти Костюк щодо ситуації з Ариною Соболенко. Костюк казала щось на кшталт того, що вона не поважає її і що варто запитувати Соболенко, кому вона бажає перемоги у війні. Які ваші думки щодо вчорашніх подій між ними?
- Я би сказала, що це власне не моя справа, що відбувається між ними двома. Я українка, я підтримую Україну і українських дівчат. Я не дуже заглиблююсь у це, але я гадаю, що вам варто запитати Марту або Соболенко.

- Хотілось би трохи продовжити. Що ви думаєте з приводу того, що гравці відмовляються тиснути руку суперниці? Чи можете ви це пояснити?
- Я гадаю, що з початку війни всі сказали, українці сказали, що ми не збираємось тиснути руку, коли граємо проти гравців із Росії чи Білорусі. Тут для всіх не повинно бути жодного сюрпризу. Те, як люди відреагували, що Марта не потисла руку Соболенко, що ж, я насправді такого не очікувала. Це було не дуже добре. Я насправді підтримую це [відмову тиснути руку], бо в мене самої були матчі проти росіянок, і я також не тисла руку. Це наша позиція. І я гадаю, що всі вже про це знають. В цьому немає нічого неправильного.

- Ви б також відмовились потиснути руку на цьому турнірі?
- А чим цей турнір відрізняється від інших? Якщо ми граємо проти росіянок або білорусок, то неважливо який це турнір, потискати руку ми не будемо.

- Останнє запитання, якщо ви не проти. Які ви зараз відчуваєте емоції, що ви українська спортсменка і ви знаєте, що на цьому турнірі також є білоруські та російські гравці?
- На кожному турнірі ми чуємо це запитання, як ми почуваємося. Ми вже озвучили нашу позицію. Ми почуваємося не дуже добре. Тобто, як ми можемо [почуватися], коли виходимо грати проти людей, які з Росії, проти країни-терориста? Як ми почуваємося? Емоційно це важко. Тож ліпше запитати в них, як вони почуваються, коли грають проти нас. Добре вони почуваються чи ні? Було б краще їм ставити такі запитання.

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua

Фото: Getty Images.
 

Додано HomeAlone:  29/05/23 17:38  Переглядів: 2 440   Рейтинг:: +1  
1 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.