Український теніс / ITF

Оточец. Олійникова вперше зіграє у чвертьфіналі на турнірі ITF W40

Українська тенісистка здобула п'яту перемогу поспіль на турнірі ITF W40 у Словенії
Олександра Олійникова (WTA 621) вперше грає на змаганнях такої категорії. Українка стартувала у кваліфікації і вже здобула п'ять перемог, не програвши жодного сету.

В основній сітці турніру Олійникова обіграла Тамару Чурович (WTA 549) із Сербії - 6:0, 6:1, Джеймі Фурліс (WTA 152) - 6:3, 1:0, відмова та в сьогоднішньому матчі - швейцарську тенісистку Сюзан Бандеккі (WTA 358) - 6:4, 6:2. Зазначимо, що перемога в поєдинку з лідером посіву Фурліс, стала для 22-річної українки найрейтинговішою в кар'єрі.

У чвертьфіналі Олександра Олійникова зіграє проти 12-ї сіяної Ельвіни Калієвої (WTA 270), яка представляє США.