Реєстрація    Увійти
Авторизація
Український теніс / Ролан Гаррос

Еліна Світоліна: "Я захоплююся матерями, які працюють, у яких є своє життя, крім турботи про дитину"

Українська тенісистка Еліна Світоліна після виходу в четверте коло Ролан Гаррос розповіла про те, як їй вдається поєднувати материнство і повернення в професійний теніс
Еліна Світоліна: "Я захоплююся матерями, які працюють, у яких є своє життя, крім турботи про дитину"
- Еліно, ви усвідомлюєте, що, можливо, будете надихати багатьох інших спортсменок, тому що повернутися на такий рівень, так швидко після пологів - це величезний успіх. Чи розумієте ви це, і чи відчуваєте ви, що це дуже важлива тема для розмови?
- Що ж, я сподіваюся на це, тому що я черпаю натхнення в інших жінок, які народили та змогли повернутися до тенісу або до інших видів спорту.

Звичайно, це вимагає величезних зусиль. Наприклад, Тат'яна Марія повернулася після народження двох дітей. Це дійсно надихає, якщо чесно. Я не впевнена, що повернулася б після народження другої дитини (усміхається).

Мені було досить важко повертатися, хоча всі кажуть, що це сталося швидко, але в мене таке відчуття, що минула ціла вічність. Так, я захоплююся матерями, які працюють, у яких є своє життя, крім турботи про дитину. Тому що, ви знаєте, у мене є команда для Скай, яка піклується про неї повний робочий день, і завдяки цьому, у мене є можливість трохи пограти в теніс. Так що, так, я захоплююся матерями, які все роблять самі. Це вимагає багатьох зусиль і справді надихає.

+

- Більшість подружніх пар працюють у різних сферах. Вони йдуть на роботу і коли вони повертаються, вони запитують одне в одного: "Як пройшов твій день?". Як це - бути одруженим з людиною, у якої та сама робота, що й у вас? Що в цьому хорошого? А що не дуже? Якби ви з Гаелем обидва не були теннсисистами, як ви думаєте, яку роботу ви могли б виконувати разом, і хто був би босом?
- Що є хорошого? Давайте почнемо з поганого. Погано те, що, можливо, ми дуже багато говоримо про теніс. Знаєте, теніс - це 95% нашого життя. Іноді хочеться просто відпочити. Але якщо говорити відверто, то така людина, як Гаель, він дуже простий, дуже легкий у спілкуванні. Він любить і захоплюється мільйоном речей навколо тенісу. Тому він підтримує веселощі в нашому житті.

Тож, я думаю, це добре, що він дуже позитивний і звісно дуже підтримує мене. Він розуміє, через що я проходжу. Він розуміє, як це може бути важко. Знаєте, ми обидва дуже підтримуємо один одного, тому що проходимо через схожі проблеми, схожі складні періоди.

Що стосується іншої роботи, то я не знаю. Я б хотіла співати або щось у цьому роді, але я не впевнена, що в мене б це добре вийшло. Тож, зрештою, я просто дуже щаслива, що обрала теніс і що в мене є ці неймовірні моменти на корті. Як сьогодні, наприклад, коли навколо було стільки глядачів. Такі моменти справді варті всіх зусиль.

- Очевидно, що будь-якій жінці непросто бути матір'ю. Це абсолютно новий досвід і вміння поєднувати різні речі. Скільки часу вам знадобилося, щоб увійти в ритм з дитиною, подорожами і тренуваннями, або ви все ще працюєте над собою в цьому плані?.
- Так, робота все ще триває. Ми з Гаелем намагаємося складати розклад наших тренувань, подорожей, часу, який ми проводимо вдома.

Це, знаєте, постійне коригування всіх процесів. У Скай є няня на повний робочий день, і плюс наші мами нам дуже допомагають. Це адаптація до всього, оскільки для нас це досить ново. Це наша перша дитина, і ніхто не розповідав нам, як це буде, тому що ми обидва, постійно в роз'їздах, постійно працюємо. До цього потрібно звикнути.

Це перший тиждень, коли ми одночасно граємо. На жаль, Гаель не так далеко пройшов на турнірі, і в нього зараз більше часу, щоб проводити його зі Скай. Але, все так і є, вся справа в адаптації. І я щаслива, що в нас є надійні люди навколо нас, яким ми можемо довірити Скай, і іноді, коли ми готуємося або граємо матчі, в ті моменти наші думки спокійні, і ми можемо залишити Скай з ними.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  4/06/23 11:20  Переглядів: 5 695   Рейтинг:: +5  
5 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.