Український теніс / Юніори

Юніори. Зеленська зіграла у фіналі турніру на траві, Медвєдєва виграла дебютний титул Tennis Europe

Результати українських юніорів на минулому ігровому тижні

Гладбек, Німеччина (Grade J200; Clay - Outdoor)

Семен Агинський - 1 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді
Андрій Зімнох - 1/4 фіналу в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді
Анастасія Фірман - 1 коло в одиночному розряді | Фінал у парному розряді
Поліна Гуменюк - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді

Анастасія Фірман разом із німкенею Джозі Демс стала призеркою турніру в Гладбеку в парному розряді. У вирішальному матчі українсько-німецька пара поступилася "нейтральним" тенісисткам Анастасії Гречкіній і Крістіані Сидоровій - 3:6, 7:6(1), 9-11.

16-річна Анастасія Фірман вдруге в сезоні зіграла в парному фіналі на турнірі ITF Juniors і боролася за свій перший парний трофей цього року.

Гаага, Нідерланди (Grade J100; Clay - Outdoor)

Марія Дробишева - 1/4 фіналу в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді
Єлизавета Чайникова - 1 коло в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді
Софія Дрогомирецька - - | 1 коло в парному розряді
Аліна Мокринська - - | 1 коло в парному розряді
Алєся Рева - - | 2 коло в парному розряді

Градец Кралове, Чехія (Grade J30; Clay - Outdoor)

Максим Калабішка - 1 коло в одиночному розряді | -

Баня-Лука, Боснія і Герцеговина (Grade J30; Clay - Outdoor)

Олександр Токар - 1/4 фіналу в одиночному розряді | -
Тимофій Мілованов - 2 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Марія Козяр - 1/4 фіналу в одиночному розряді | - -
Поліна Кузнєцова - - | ТИТУЛ у парному розряді

Поліна Кузнєцова стала чемпіонкою турніру в Баня-Луці в парному розряді. Українка разом із сербською тенісисткою Масою Янкович у фіналі обіграли Марію Мацукатіді (Греція) і Сару Мілдрен (Австралія) - 6:3, 6:2.

14-річна Поліна Кузнєцова вперше стала чемпіонкою на змаганнях ITF Juniors.

Михалувек, Польща (Grade J30; Grass - Outdoor)

Микита Колесник - 1 коло в одиночному розряді | -
Олександр Колесніченко - 2 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Данило Сокрутенко - - | 1 коло в парному розряді
Поліна Ісакова - 1/4 фіналу в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Євгенія Зеленська - Фінал в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді
Діана Білак - - | 1 коло в парному розряді

Євгенія Зеленська, посіяна під третім номером, поступилася у вирішальному матчі першій ракетці турніру Соні Жиєнбаєвій з Німеччини - 2:6, 5:7.

16-річна Євгенія Зеленська втретє в кар'єрі зіграла у фіналі турніру ITF Juniors в одиночному розряді і боролася за свій другий титул. Минулого року українка стала чемпіонкою на цьому турнірі.

Бургас, Болгарія (Grade J30; Clay - Outdoor)

+

Мамая, Румунія (U16; Category 2; Clay - Outdoor)

Максим Кривий - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Данило Курочка - 2 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Леонід Компанієць - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді

Діжон, Франція (U16; Category 3; Clay - Outdoor)

Єлизавета Суркова - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Софія Кучерова - 1/2 фіналу в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді
Єлізавета Бєлова - 1/4 фіналу в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді

Шауляй, Литва (U16; Category 3; Clay - Outdoor)

Аліна Корнєва - 1/2 фіналу в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді
Марина Щукліна - 1 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді
Дарія Медвєдєва - ТИТУЛ в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді
Вероніка Волкова - 2 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді

15-річна Дарія Медвєдєва вперше стала чемпіонкою на турнірі Tennis Europe, обігравши у фіналі змагань у Шауляї першу сіяну Марину Маркіну з Литви - 6:4, 6:0.

Тбілісі, Грузія (U16; Category 3; Hard - Outdoor)

Назарій Салєєв - 1 коло в одиночному розряді |
Артем Караван - 1/4 фіналу в одиночному розряді | Фінал у парному розряді
Григорій Картавенко - Фінал в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Георгій Грищенко - 1/4 фіналу в одиночному розряді | Фінал у парному розряді

Григорій Картавенко став призером на турнірі в Тбілісі. У вирішальному матчі українець поступився грузинському тенісистові Ніколозу Гургенідзе - 1:6, 0:6. 14-річний Григорій Картавенко вперше зіграв у фіналі турніру Tennis Europe в одиночному розряді.

15-річні Георгій Грищенко і Артем Караван дійшли до фіналу в парному розряді, де поступилися свої суперникам Ніколозу Гургенідзе з Грузії та австрійцю Рупрехту Хеллауеру на вирішальному тай-брейку - 1:6, 6:4, 7-10.

Птуй, Словенія (U16; Category 3; Clay - Outdoor) (U16; Category 3; Clay - Outdoor)

Єлизавета Крива - 1 коло в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді
Олександра Овсієнко - 2 коло в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді
Дар'я Мальченко - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді

Лієпая, Латвія (U14; Category 2; Clay - Outdoor)

Андрій Максименко - 1/4 фіналу в одиночному розряді | ТИТУЛ у парному розряді
Тимур Чуканов - Фінал в одиночному розряді | ТИТУЛ у парному розряді
Ярина Музика - 2 коло в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді

Українці Тимур Чуканов і Андрій Максименко виграли парний титул у Лієпаї, обігравши у фінальному поєдинку латвійську пару Ральфс Упенікс/Ерікс Валенікс - 6:4, 6:3. Для 14-річного Тимура Чуканова та 13-річного Андрія Максименка - це четвертий свовместный парний трофей цього року.

Нікшич, Чорногорія (U14; Category 3; Clay - Outdoor)

Ангеліна Вишневська - 1/4 фіналу в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді

Тбілісі, Грузія (U14; Category 3; Hard - Outdoor)