Український теніс / Юніори

Юніори. Гуренко виграв дебютний титул ITF Juniors, Шилов і Бурчак стали чемпіонами на турнірах Tennis Europe

Результати українських юніорів на минулому ігровому тижні

Брухкебель, Німеччина (Grade J100; Clay - Outdoor)

Софія Михайлець - 2 коло в одиночному розряді | 2 коло в парному розряді
Вероніка Ключ - 1/4 фіналу в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Софія Сокольвак - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Алєся Рева - 2 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Анастасія Сорська - - | 1 коло в парному розряді

Тімішоара, Румунія (Grade J60; Clay - Outdoor)

Костянтин Мантач - 1/4 фіналу в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Дмитро Втерковський - 1 коло в одиночному розряді | -

Таллінн, Естонія (Grade J60; Clay - Outdoor)

Євгенія Зеленська - 2 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді

Софія, Болгарія (Grade J30; Clay - Outdoor)

Родіон Четверіков - 1 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді
Павло Висотін - 2 коло в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді
Анна Шарандаченко - 1 коло в одиночному розряді | -

Вінніпег, Канада (Grade J30; Hard - Outdoor)

Гліб Богач - 1 коло в одиночному розряді | -
Володимир Гуренко - ТИТУЛ в одиночному розряді | Фінал у парному розряді
Катерина Кобзар - 1 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді

15-річний Володимир Гуренко виграв свій дебютний титул ITF Juniors, обігравши у фіналі змагань у Вінніпезі канадця Джейсона Хуанга - 6:3, 4:6, 6:2. Українець також зіграв у фіналі парного турніру, де виступав разом зі своїм суперником по одиночному фіналу.

Хільверсум, Нідерланди (Grade J30; Clay - Outdoor)

Антон Олюха - 1 коло в одиночному розряді | -
Марія Ткаленко - 1 коло в одиночному розряді | - -

Добой, Боснія і Герцеговина (Grade J30; Clay - Outdoor)

Олександр Токар - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Поліна Кузнєцова - Фінал в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді

Поліна Кузнєцова, стартувавши у кваліфікації турніру в Добої, дійшла до фіналу, де поступилася у вирішальному сеті другій ракетці турніру Анастасії Ігнатьїч із Боснії і Герцеговини - 2:6, 6:4, 3:6.

14-річна Поліна Кузнєцова вперше зіграла у фіналі турніру ITF Juniors в одиночному розряді. Минулого тижня вона стала чемпіонкою турніру ITF Juniors J30 у Баня-Луці в парному розряді.

+

Чаковець, Хорватія (U16; Category 2; Clay - Outdoor)

Георгій Шилов - ТИТУЛ в одиночному розряді | 2 коло в парному розряді
Іван Бойцов - 1/4 фіналу в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді
Грейс Доллар - 2 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Дар'я Мальченко - 2 коло в одиночному розряді | 2 коло в парному розряді

Георгій Шилов виграв титул у Хорватії, не програвши жодного сету і не віддавши своїм суперникам більше чотирьох геймів за сет. У фіналі українець переміг хорвата Мауро Маврачича 6:4, 6:1.

15-річний Георгій Шилов виграв перший титул Tennis Europe у цій віковій категорії. Два тижні тому він завоював свій дебютний титул ITF Juniors.

Брюссель, Бельгія (U16; Category 3; Clay - Outdoor)

Соломія Пинда - 1 коло в одиночному розряді | -
Ганна Бурчак - 1/4 фіналу в одиночному розряді | ТИТУЛ у парному розряді
Тереза Цибульська - 1 коло в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді
Зоряна Кисельова - 2 коло в одиночному розряді | -
Єлизавета Бєлова - 2 коло в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді

Ганна Бурчак стала чемпіонкою змагань у Брюсселі в парному розряді, разом із латвійською тенісисткою Александрою Розкальне. У фіналі турніру українсько-латвійський тандем, посіяний під другим номером, завдав поразки парі Єва Калядіна/Люсі Вагнерова (-/Чехія, 1) - 6:1, 1:6, 10-4.

Для 14-річної Ганни Бурчак це другий парний титул Tennis Europe і перший у віковій категорії U16.

Берлін, Німеччина (U14; Category 2; Clay - Outdoor)

Микола Грабар - 1/4 фіналу в одиночному розряді | Фінал у парному розряді
Владислав Богомолкін - 2 коло в одиночному розряді | 2 коло в парному розряді
Єгор Нікіфоров - 1/2 фіналу в одиночному розряді | Фінал у парному розряді
Климентій Куколь - 1 коло в одиночному розряді | -
Ангеліна Вишневська - 1 коло в одиночному розряді | -

Микола Грабар і Єгор Нікіфоров, які отримали другий номер посіву, дійшли до фіналу парного турніру, де поступилися першій сіяній парі Сава Рибкін/Абе Мотохару (-/Японія).

13-річний Микола Грабар вдруге зіграв у фіналі турніру Tennis Europe і боровся за свій другий титул, 14-річний Єгор Нікіфоров уперше дійшов до фіналу в цій віковій категорії.

Каунас, Литва (U14; Category 3; Clay - Outdoor)