Український теніс / ITF

Сестри Колб і Ваншельбойм поступилися у своїх парних фіналах на турнірах ITF

Українські тенісисти не змогли завоювати титули на турнірах ITF у парному розряді
У фінальному поєдинку змагань ITF W25 у Сантарені (Португалія) Марина і Надя Колб, посіяні під першим номером, поступилися американкам Делейні Г'юїтт і Медісон Сіг - 4:6, 6:2, 10-12. Українки припустилися трьох подвійних помилок, програли чотири гейми на своїй подачі і зробили п'ять брейків.

Сестри Колб провели четвертий парний фінал у цьому сезоні і боролися за свій другий титул. У вересні українські тенісистки дійшли до фіналу на трьох тижнях із чотирьох (ще на одному був півфінал) і в усіх трьох поступилися. Загалом для Наді та Марини Колб це був 28-й парний фінал на турнірах ITF. На їхньому рахунку вісім титулів.

На турнірі ITF M25 у Пазарджику (Болгарія) призером парного турніру став Ерік Ваншельбойм. У фінальному поєдинку українець разом із напарником Максом Гаукесом із Нідерландів не змогли взяти жодного гейму в австрійців Сандро Коппа та Ніла Оберляйтнера.

Ерік Ваншельбойм вп'яте цього року зіграв у фіналі турніру ITF у парному розряді та вперше не виграв титул. Загалом для українського тенісиста це був 19-й парний фінал на турнірах ITF, у якому він боровся за свій дев'ятий титул.