Український теніс / Юніори

Світоліна і Стаховський через повітряну тривогу нагороджували чемпіонів дитячого турніру в укритті (ВІДЕО)

Сьогодні, в ТК "Marina" під Києвом, завершився підсумковий турнір серії Svitolina & Stakhovskyi Tennis Tour U14 by Nova Post
За підсумками чотирьох відбіркових турнірів, які відбулися в різних містах України, було відібрано 8 найсильніших хлопчиків і дівчаток у віковій категорії до 14 років, які боролися за головні нагороди змагань.

Чемпіонкою серед дівчаток стала киянка Дар'я Білик, яка у фіналі перемогла іншу представницю Києва - Софію Зюкіну. У турнірі хлопчиків взяв першість також столичний тенісист - Єгор Никифоров, а друге місце посів львів'янин Микола Грабар.

Переможці змагань отримали грантову підтримку, а також подальший супровід від Фонду Еліни Світоліної та наставництво безпосередньо від засновників серії - Еліни Світоліної та Сергія Стаховського.

Як повідомила директорка благодійного фонду Еліни Світоліної Ганна Поповченко, для гравців, які здобули право зіграти на Підсумковому турнірі, але не вийшли з групи, передбачена грантова допомога в розмірі 18 020 грн. Тенісисти, які посядуть четверте місце, отримають 36 040 грн, третє - 54 061 грн, друге - 72 081 грн. Переможець і переможниця змагань отримають грантову допомогу в розмірі 126 142 грн.

На жаль, через повітряну тривогу, офіційне нагородження довелося провести в спеціальному укритті. Еліна Світоліна та Сергій Стаховський особисто вручили призи учасникам підсумкового турніру.

Додано admin:  11/11/23 22:50  Переглядів: 5 035   Рейтинг:: +2