Реєстрація    Увійти
Авторизація
Український теніс / WTA

"До останнього не знала, чи зможу я приїхати". Юлія Стародубцева розповіла про запрошення до збірної України на матч Кубка Біллі Джин Кінг

Українська тенісистка Юлія Стародубцева розповіла про запрошення в національну збірну України на матч Кубка Біллі Джин Кінг і про причини, через які не змогла зіграти за команду
"До останнього не знала, чи зможу я приїхати". Юлія Стародубцева розповіла про запрошення до збірної України на матч Кубка Біллі Джин Кінг
- Мене запрошували зіграти за збірну в матчі проти Нідерландів, але в мене на той момент ще не було дозволу на виїзд, а, як ви розумієте, через війну я не можу поїхати в Україну, а мій статус у США не давав змоги мені виїхати за кордон і потім повернутися назад. Ми спілкувалися з Михайлом Філімою, вони мене стали запрошувати, ще коли я тільки зайшла в топ-200, але я до останнього не знала, чи зможу я приїхати, а потім і команда набралася. Можливо, наступного року я все ж зможу зіграти в збірній.

• Кубок Біллі Джин Кінг. Україна зберегла місце в топ-20 рейтингу націй після перемоги над Нідерландами

Чому не могла виїхати зі США? Виїхати могла, проблема була повернутися. Оскільки на момент початку війни в Україні я перебувала в Америці, то вони надають такий статус - Temporary protected status (тимчасово захищений). За ним ти можеш перебувати в США, але ти не можеш подорожувати. Але оскільки я розуміла, що хочу грати про-тур, то в жовтні минулого року я подала запит на другий документ, який дає можливість повертатися (Advance Parole). Ось отримання цього документа в мене зайняло майже пів року і я його отримала тільки у квітні цього року. Тому я змогла влітку виїхати на турнір у Домініканську республіку.

У жовтні цього року Temporary protected status закінчувався, і у вересні було оголошено, що його буде продовжено, але оскільки в мене окрема ситуація - мені потрібно не просто залишатися, а й подорожувати водночас, то мені довелося наново подавати на Advance Parole, щоб мати можливість повертатися при виїзді. Цього разу я готувала папери разом з юристами і дозвіл зробили досить швидко, але на жаль все одно не встигла за термінами, щоб зіграти за збірну. Я його отримала якраз, коли почалися вже матчі. Тому в останній момент поїхала в Чилі.

Знову таки, через те, що я не знала буде цей дозвіл у мене чи ні, я не змогла зіграти всю серію турнірів у Південній Америці. Мені довелося знятися з тих двох, які були після Чилі, тому я довго тягнула з відмовами і WTA і так пішла мені на зустріч, дозволивши через мою ситуацію знятися пізніше визначеного терміну без штрафів, а в Чилі я все ж встигла потрапити. Шкода, що не вийшло зіграти всі три, бо, можливо, були б шанси безпосередньо потрапити в основну сітку Australian Open.

Цього тижня Юлія Стародубцева оновила свій особистий рекорд у рейтингу WTA, вперше піднявшись на 152-е місце.

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua


 

Додано admin:  20/11/23 17:20  Переглядів: 4 270   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.