Український теніс / Юніори

Українська тенісистка вперше стала чемпіонкою престижного юніорського турніру Orange Bowl у віковій категорії до 16 років

Олександра Кисельова стала чемпіонкою престижного юніорського турніру Orange Bowl U16 у парному розряді
У фіналі змагань українка та її напарниця Чжанцянь Вей з Китаю обіграли у фіналі американську пару Анна Беннетт/Емері Гросс - 6:3, 6:4. Під час турніру Кисельова і Чжанцянь Вей виграли п'ять матчів, три з яких на вирішальному тай-брейку.

16-річна Олександра Кисельова стала першою українською тенісисткою, яка перемогла на змаганнях Orange Bowl у віковій категорії до 16 років. Раніше представники України перемагали на цих змаганнях у віковій категорії U18 (Ганна Позніхіренко в парі/2011), у віковій категорії U14 (Марта Костюк в одиночному розряді/2015) і у віковій категорії U12 (Дар'я Лопатецька в одиночному розряді/2015).

Orange Bowl - один із найпрестижніших юніорських турнірів, який проводять із 1947 року. Серед переможців цього турніру в різних вікових категоріях було багато майбутніх топ-тенісистів: Андрій Медведєв, Роджер Федерер, Енді Роддік, Робін Содерлінг, Домінік Тім, Френсіс Тіафо, Грігор Димитров, Б'янка Андреєску, Каролін Возняцкі та інші.