Український теніс / WTA

Сестри Кіченок виграли свої стартові парні матчі на турнірах в Аделаїді та Гобарті

Українські тенісистки розпочали виступ на змаганнях в Австралії
Adelaide International - WTA 500
Аделаїда, Австралія • 8-13 січня • хард • $922,573

Людмила Кіченок та Олена Остапенко (Латвія) продовжили свою переможну серію, обігравши в першому колі дует Жасмін Паоліні/Людмила Самсонова (Італія/-) з рахунком 6:4, 6:4. Далі тенісистки зустрінуться з Катержиною Синяковою (Чехія) та Олександрою Саснович (-). Нагадаємо, минулого тижня Кіченок та Остапенко виграли титул WTA 500 у Брісбені.

Hobart International - WTA 250
Гобарт, Австралія • 8-13 січня • хард • $267,082

Надія Кіченок та Анна Даниліна (Казахстан) у першому колі перемогли дует Лідія Морозова/Катажина Пітер (-/Польща) – 7:5, 7:6(0). У чвертьфіналі тенісистки мали зустрітися з аргентинсько-єгипетською парою Надя Подороска/Маяр Шериф, проте аргентинка сьогодні не змогла дограти матч першого кола в одиночному розряді та знялася з турніру.

Суперниці Кіченок та Даниліної за півфіналом визначаться у матчі Дезіре Кравчик/Ена Шібахара (США/Японія, 1) - Го Ханьюй/Цзян Сіньюй (Китай).