Український теніс / ITF

Еш-сюр-Альзетт (W15). Подрез у свій День народження з "бубликом" виграла матч другого кола

Українська тенісистка вийшла до чвертьфіналу на турнірі ITF W15 у Люксембурзі
У матчі другого кола Вероніка Подрез (№496 WTA), посіяна під п'ятим номером, за 56 хвилин розгромила швейцарську тенісистку з кваліфікації Кароліну Козакову (№951 WTA) - 6:0, 6:1. Українка припустилася однієї подвійної помилки, зробила шість брейків і не дозволила суперниці заробити хоча б один брейк-поінт.

У чвертьфіналі українська тенісистка зіграє проти другої ракетки турніру чешки Анети Кучмової (№418 WTA).

Зазначимо, що сьогодні Вероніка Подрез відзначає свій 17-й День народження. Наприкінці минулого року вона перемогла в голосуванні нашого порталу в номінації "Нове покоління (гравці не старше 20 років)".