Український теніс / ITF

Доха (M15). Бєлінський відіграв три матчболи в тригодинному чвертьфінальному протистоянні з "нейтральним" тенісистом

Шоста ракетка України вийшов у півфінал на турнірі ITF M15 у Катарі
В'ячеслав Бєлінський (№513 ATP), посіяний під шостим номером, у напруженому чвертьфінальному поєдинку, що тривав 3 години і 4 хвилини, здолав "нейтрального" тенісиста Олексія Захарова (№728 АТР) - 6:7(9), 6:3, 7:6(7).

У вирішальному сеті Бєлінський відіграв два матчболи на своїй подачі за рахунку 4:5 і ще один на тай-брейку. За матч українець подав два ейси, припустився двох подвійних помилок, програв чотири гейми на своїй подачі і зробив п'ять брейків.

Місце у фіналі українець розіграє в поєдинку проти представника Узбекистану Хомоюна Султанова (№364 ATP).