Український теніс / WTA

"Було важко, тому що зазвичай у цей час я вже сплю". Марта Костюк - про свою перемогу над Павлюченковою в 1/4 фіналу турніру в Сан-Дієго

Українська тенісистка Марта Костюк прокоментувала свій чвертьфінал на турнірі WTA 500 у Сан-Дієго, в якому вона в трьох сетах перемогла Анастасію Павлюченкову
"Дякую глядачам, усім, хто залишився після дощу. Було так голосно! Було дійсно неймовірно, спасибі!

Я думаю, що той факт, що почався дощ, здивував усіх тут, нас зокрема. Я була впевнена, що буду залишатися на корті до першої години ночі, тому що хотіла завершити цей матч сьогодні. Тобто я не знала, скільки триватиме ця пауза через дощ, але я намагалася залишатися розігрітою. Я переодяглася, щось поїла, але під час таких перерв ти ніколи не знаєш, що саме робити, що саме тобі допоможе. Рахунок був дуже близьким. Я думаю, ми обидві сильно нервували після перерви. На корті я намагалася робити тільки правильні речі і просто пересувати ногами. Це було важко, бо зазвичай у цей час я вже сплю (сміється). Тому було нелегко.

Щодо наступного матчу проти Пегули скажу, що ми двічі вже зустрічалися. Останній матч я програла дуже швидко (сміється). Тому, сподіваюся, що завтра я залишатимусь на корті довше. Джесс - неймовірний боєць, у неї дуже плоскі удари, тому завтра мені треба буде пробивати з низької точки, нагинатися. Я знаю, що вона американка, але, я сподіваюся, що глядачі прийдуть завтра і будуть знову вболівати", - сказала українка під час флеш-інтерв'ю на корті.

Півфінальний поєдинок турніру в Сан-Дієго між Мартою Костюк і Джессікою Пегулою відбудеться в ніч із суботи на неділю (орієнтовний час початку матчу 02:30 за Києвом). Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити трансляцію поєдинку.