Український теніс / WTA

"Як мені вдалося змінити хід поєдинку на свою користь? Гадки не маю". Ангеліна Калініна - про свою перемогу у чвертьфіналі турніру в Остіні

Українська тенісистка Ангеліна Калініна прокоментувала свій чвертьфінал турніру WTA 250 в Остіні проти француженки Діан Паррі, в якому вона перемогла, поступаючись під час матчу 1:6, 2:4
"Як мені вдалося змінити хід поєдинку на свою користь? Гадки не маю (сміється). Чесно, я гадки не маю. Я просто боролася, боролася, боролася. Я весь час програвала і програвала. Я думала: "О, Боже, дівчинко, минуло тільки 45 хвилин. Ти можеш ще трохи пограти?". І ось так, розіграш за розіграшем... Не знаю, яким дивом я виграла той другий сет. Моя суперниця почала цей матч дуже добре, її різані удари були неймовірними. Мій чоловік, коли я розігрівалася перед матчем, він пробивав мені різані, але його різані просто смішні порівняно з її ударами (всі сміються). Тож я була абсолютно не готова до такого рівня. Але, слава Богу, я знайшла ритм. Тому я хочу віддати їй належне, Паррі грала неймовірно.

Що я собі говорила, щоб не втрачати надію і залишатися в грі? Якщо говорити про ментальну стійкість, я багато чому навчилася у топгравців. Я багато грала з ними минулого сезону. Був матч, у якому я вигравала 5-1, а моя суперниця обіграла мене 7-6. Тож вони ніколи не здаються, у жодному розіграші. Тому, якщо хочеш перемогти, ти повинна викладатися на 100% у кожному моменті, інакше тебе обіграють. Разом із цим я також навчилася того, що і повернутися в матч можна завжди.

Чи є для мене різниця з ким грати наступний матч? Знаєте, я розповідала вже, що не перевіряю сітку, а йду від матчу до матчу. Ось перший раунд, тепер другий раунд... Даніель Коллінс і Ван Сіюй дуже різні, одна правша, інша - лівша. Вони обидві грають агресивно і хто б із них не виграв, у будь-якому разі на мене чекає важкий матч", - поділилася своїми емоціями українка під час флеш-інтерв'ю на корті.

• Огляд чвертьфіналу Ангеліна Калініна - Діан Паррі в Остіні (ВІДЕО)

У півфіналі Ангеліна Калініна зіграє проти китайської тенісистки Ван Сіюй (початок гри орієнтовно о 22:30 за Києвом). Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити трансляцію матчу.