Український теніс / WTA –
Марта Костюк: "Мої батьки стільки віддали заради моєї кар'єри, і я хочу, щоб вони бачили ці плоди, тому що вони на це заслуговують"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() "Мої батьки витратили неймовірну кількість часу на мене, на мою кар'єру. Моя мама була моя тренеркою багато років, пожертвувала своїм комфортом. Вона все життя жила в Києві, але в якийсь момент почала багато подорожувати саме через мою кар'єру. Це невдячна робота, насправді, і важка. Через це вона дуже часто залишала мою молодшу сестру вдома, щоб бути зі мною на змаганнях. Найбільше вони пожертвували - це своїм часом, своїми "золотими роками". На жаль, час іде, сили вичерпуються. Я не можу сказати, що в них зараз так само багато здоров'я, щоб зі мною подорожувати. І вони хочуть залишатися в Україні якомога довше. Моя мама жила у Франції майже 1,5 року, щоб бути ближчою до мене, їздити, тренуватися тощо. Але вона просто не змогла інтегруватися в суспільство. Це важко і про це мало говорять, адже справді непросто переїхати в іншу країну і почуватися там комфортно. І влітку того року вони вирішили переїхати назад додому. Я підтримала їх і сказала, якщо вони щасливі так, то, звісно, повертайтеся. Мої батьки живуть у Києві. Там же, де я жила все своє дитинство. Сестра вчиться в школі в Києві. Але ми знаємо, що ніхто ні від чого не застрахований. Зараз мої батьки не перебувають у безпеці, тому що ніхто в Україні не перебуває в безпеці. Це неможливо проконтролювати. Звичайно, можна якісь безпекові кроки вжити, але ніхто не застрахований ні від чого. Цей минулий тиждень був особливо складним через події в Одесі, атаку дрона в цивільну будівлю. Я стежила за новинами. Я завжди стежу, але тут поступово надходила інформація, як знаходили під завалами маленьких дітей, усю родину... Я просто розумію, що... Ось мені зараз навіть важко про це говорити... Я не знаю, що може трапитися будь-якого дня. Мої батьки стільки віддали заради моєї кар'єри. Я хочу, щоб вони бачили ці плоди, тому що вони на це заслуговують", - сказала Марта Костюк. Нагадаємо, що минулого тижня Марта Костюк уперше дійшла до фіналу на турнірі WTA 500, але у вирішальному матчі поступилася британці Кеті Бултер. На церемонії нагородження українка присвятила свою нагороду фіналістки своїм батькам.
|
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Коментарі 1Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться