Реєстрація    Увійти
Авторизація
Український теніс / Кубок Федерації

Леся Цуренко: "Гра за збірну це особлива подія і дуже часто вона потім дає поштовх і на рівні індивідуальних виступів"

Українська тенісистка Леся Цуренко розповіла про підготовку до матчу збірної України проти Румунії у кваліфікації Кубка Біллі Джин Кінг
Леся Цуренко: "Гра за збірну це особлива подія і дуже часто вона потім дає поштовх і на рівні індивідуальних виступів"
Про тиждень разом зі збірною

"Це дуже завжди нестандартна атмосфера. Тому що ми звикли виступати індивідуально, а тут ти можеш кожен сніданок, обід, вечерю проводити з іншими гравцями у спілкуванні. Цей турнір, якщо не брати до уваги ті ж правила в матчі, по суті це інший світ. Ми потрапляємо в умови, в яких більшу частину часу протягом року ми не граємо. Тому це особлива подія і дуже часто вона дає поштовх потім і на рівні індивідуальних виступів. Тому що ти набираєшся цієї енергетики і далі перемоги йдуть і на особистих змаганнях.

Дійсно дуже позитивна атмосфера, у нас цікаво проходять тренування. Наприклад, коли ти просто виступаєш у Турі, ти домовляєшся з кимось і ви просто граєте розіграші. Тут нас більше, всі дівчата класні, треба всіх якось задіяти, тому на тренуваннях є цікаві вправи. Багато сміху, багато емоцій. Присутність капітана поруч - це теж щось незвичне для нас. Присутність Олі Савчук у ролі асистента капітана - це все зовсім по-іншому. Звісно, ми і впродовж року можемо спільно провести вечір, але щоб цілий тиждень мати змогу щоденно так спілкуватися, - це, звісно, ні. Тому це справді особлива атмосфера й особлива подія.

Еліна Світоліна: "У нас були чудові тренування, в команді дуже дружня атмосфера, і сподіваюся, що все це ми зможемо перенести і на наш матч"

Про вольову перемогу над Аною Богдан на Вімблдоні

"Про матч на Вімблдоні краще не згадувати, тому що там було багато нюансів, яких не було видно по телевізору. Наприклад, і мені, і Богдан було дуже погано, обидві відчували сильний головний біль. Цього по телевізору не побачиш. Найімовірніше, на нас так вплинули погодні умови, бо всі попередні дні було прохолодно, а саме того дня температура різко піднялася до 30 градусів. Ми по черзі з нею просили знеболювальні, бо обом було погано. У мене особисто перед очима картинка пливла. Може саме тому в нас був такий не дуже високий рівень тенісу, але ми обидві хотіли виграти, обидві боролися. І саме тому той матч дійшов до такої вирішальної стадії, коли і на тайбрейку ніхто не хотів поступатися.

Тому дійсно було дуже багато енергетично такого в тому матчі, що я намагаюся його сильно не згадувати. У Богдан було багато матчболів, один я згадаю як страшний сон. Вона там добре подала, проатакувала, я просто захищалася. Вона помилилася на дуже легкому ударі з літа. Для мене це вже був кінець матчу, а вона помилилася. У той момент я подумала, що це вже все, а вона зіграла в сітку. Тож далі було продовження гри і я пам'ятаю, як мене підтримувала команда, гравці навколо корту, зібралися всі, хто тільки міг, а хтось дивився по телевізору. Після цього матчу я дійсно отримала велику кількість повідомлень. Навіть люди особисто підходили і говорили, що це було щось неймовірне. І тепер у нас із Богданом є такий якийсь особливий зв'язок, тому що такі матчі вони не забуваються. І у вас тепер щось є таке нелегке, але спільне".

Про підготовку до матчу з Румунією

"Ще одна особливість командного турніру в тому, що ми можемо між собою ділитися досвідом, хто колись грав із цими дівчатами, бачив їхні матчі, знає слабкі місця. І це ще один позитивний момент командних змагань, що ти можеш мати якусь власну стратегію, а ще й ще може тобі щось підказати хтось із дівчат, капітан чи там вся команда. Я дійсно грала і з Богдан, і з Крістіан. Це були трошки інші покриття, інші умови, але загалом картинка зрозуміла, зрозуміло, хто як грає. Ми також мали можливість подивитися їхні матчі ще й нещодавно, на турнірі в Чарльстоні. Тому ми поступово починаємо обговорювати, а ближче до матчу буде сформовано якийсь чіткий план. Будемо просто його дотримуватися, і, може, капітан ще щось нагадає".

Джерело: youtu.be/BqKtvh9hh8A?feature


 

Додано admin:  11/04/24 21:40  Переглядів: 1 661   Рейтинг:: +1  
1 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.