Реєстрація    Увійти
Авторизація
Український теніс / Кубок Федерації

"Ми граємо за збірну, за Україну, віддаємо все, що у нас є". Сестри Кіченок - прокоментували матч проти команди Румунії

Людмила та Надія Кіченок розповіли про особливості гри у складі збірної України в Кубку Біллі Джин Кінг
"Ми граємо за збірну, за Україну, віддаємо все, що у нас є". Сестри Кіченок - прокоментували матч проти команди Румунії
Про особливості командного турніру

Людмила Кіченок: Коли ти граєш у парі, ти все одно граєш не один. У тебе є напарниця, яка може тебе підстрахувати, або ти підтримуєш її, якщо вона просідає. Тому цього відчуття, що ти граєш одна, його немає. Я завжди люблю грати в Кубку Біллі Джин Кінг. Це особливий турнір, тут не просто два гравці, а велика команда. Є одиночні матчі, є парні. І ти відчуваєш цю командну атмосферу. Виступ тут дає тобі такий емоційний заряд.

Надія Кіченок: На цьому турнірі дійсно багато емоцій. Ці змагання на 100% стоять окремо. І ще в нас така команда... Ми дуже вдячні за кожного з них, тому що не в усіх такі команди. Тому ми завжди дуже чекаємо виклику в збірну.

Людмила Кіченок: З іншого боку, ці тижні в Кубку Біллі Джин Кінг, вони завжди дуже виснажливі. Ми граємо за збірну, за Україну, віддаємо все, що в нас є.

Надія Кіченок: Але і ти також отримуєш багато. Такої підтримки на індивідуальних змаганнях немає. Тому це й особливі змагання.

Про повідомлення та підтримку від уболівальників в Україні

Людмила Кіченок: Це справді важливо, коли ми отримуємо багато повідомлень. Люди дякують і пишуть, що це дуже додає сил, натхнення для них в Україні. А це, своєю чергою, потім нам теж додає наснаги і наснаги, щоб грати і перемагати.

Надія Кіченок: Ми знаємо, що нас дивляться вдома. Знаємо, що є люди, для яких це як світло у віконці. Ми відчуваємо цю підтримку. Сюди теж приїдуть деякі наші друзі, тому ми сподіваємося на більшу підтримку.Про підтримку від іноземних уболівальників

Надія Кіченок: Ми б хотіли більше якихось дій від наших тенісних організацій. Від людей, коли ми виступаємо на турнірах, ми завжди чуємо слова підтримки. Нам кажуть: "Ми молимося за вашу країну. Ми сподіваємося, що ви переможете". Навіть американці нам кажуть, що сподіваються, що нам скоро передадуть уже цю зброю, тому що це дуже важливо.

Людмила Кіченок: Так, самі вболівальники нам кажуть, що вони не розуміють, чому це [затримується] так. На жаль, є невелика втома від війни і менше зараз до неї уваги, ніж це було на початку. Але ми все одно намагаємося розповідати, коли в нас є така можливість, про війну і про те, що вона досі триває.

Надія Кіченок: Нас завжди запитують про нашу сім'ю, як вони, і ми вже розповідаємо, що вони щодня або через день ховаються від обстрілів.

Про особливості формату матчевої зустрічі

Людмила Кіченок: Чи хочемо ми, щоб одиночниці виграли матч, чи все ж таки матч дійшов до парної гри? Коли йде матч, то є бажання тільки перемоги. Так, ми завжди готові грати. Ми хочемо грати, якщо ситуація доходить до вирішальної парної гри.

Надія Кіченок: Якщо дівчата перемагають раніше, то теж Слава Богу (сміються). Так менше нервів, менше нервів для капітана. Тому що коли ця вирішальна пара, це важко. Але ми завжди мусимо бути готові, що б не трапилося. Навіть тоді, коли цей матч уже нічого не вирішує.

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  12/04/24 21:00  Переглядів: 2 548   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.