Український теніс / Кубок Федерації –
"Ми граємо за збірну, за Україну, віддаємо все, що у нас є". Сестри Кіченок - прокоментували матч проти команди РумуніїНовини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() Про особливості командного турніру Людмила Кіченок: Коли ти граєш у парі, ти все одно граєш не один. У тебе є напарниця, яка може тебе підстрахувати, або ти підтримуєш її, якщо вона просідає. Тому цього відчуття, що ти граєш одна, його немає. Я завжди люблю грати в Кубку Біллі Джин Кінг. Це особливий турнір, тут не просто два гравці, а велика команда. Є одиночні матчі, є парні. І ти відчуваєш цю командну атмосферу. Виступ тут дає тобі такий емоційний заряд. Надія Кіченок: На цьому турнірі дійсно багато емоцій. Ці змагання на 100% стоять окремо. І ще в нас така команда... Ми дуже вдячні за кожного з них, тому що не в усіх такі команди. Тому ми завжди дуже чекаємо виклику в збірну. Людмила Кіченок: З іншого боку, ці тижні в Кубку Біллі Джин Кінг, вони завжди дуже виснажливі. Ми граємо за збірну, за Україну, віддаємо все, що в нас є. Надія Кіченок: Але і ти також отримуєш багато. Такої підтримки на індивідуальних змаганнях немає. Тому це й особливі змагання. Про повідомлення та підтримку від уболівальників в Україні Людмила Кіченок: Це справді важливо, коли ми отримуємо багато повідомлень. Люди дякують і пишуть, що це дуже додає сил, натхнення для них в Україні. А це, своєю чергою, потім нам теж додає наснаги і наснаги, щоб грати і перемагати. Надія Кіченок: Ми знаємо, що нас дивляться вдома. Знаємо, що є люди, для яких це як світло у віконці. Ми відчуваємо цю підтримку. Сюди теж приїдуть деякі наші друзі, тому ми сподіваємося на більшу підтримку. Про підтримку від іноземних уболівальників Надія Кіченок: Ми б хотіли більше якихось дій від наших тенісних організацій. Від людей, коли ми виступаємо на турнірах, ми завжди чуємо слова підтримки. Нам кажуть: "Ми молимося за вашу країну. Ми сподіваємося, що ви переможете". Навіть американці нам кажуть, що сподіваються, що нам скоро передадуть уже цю зброю, тому що це дуже важливо. Людмила Кіченок: Так, самі вболівальники нам кажуть, що вони не розуміють, чому це [затримується] так. На жаль, є невелика втома від війни і менше зараз до неї уваги, ніж це було на початку. Але ми все одно намагаємося розповідати, коли в нас є така можливість, про війну і про те, що вона досі триває. Надія Кіченок: Нас завжди запитують про нашу сім'ю, як вони, і ми вже розповідаємо, що вони щодня або через день ховаються від обстрілів. Про особливості формату матчевої зустрічі Людмила Кіченок: Чи хочемо ми, щоб одиночниці виграли матч, чи все ж таки матч дійшов до парної гри? Коли йде матч, то є бажання тільки перемоги. Так, ми завжди готові грати. Ми хочемо грати, якщо ситуація доходить до вирішальної парної гри. Надія Кіченок: Якщо дівчата перемагають раніше, то теж Слава Богу (сміються). Так менше нервів, менше нервів для капітана. Тому що коли ця вирішальна пара, це важко. Але ми завжди мусимо бути готові, що б не трапилося. Навіть тоді, коли цей матч уже нічого не вирішує.
Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться