Український теніс / WTA –
Марта Костюк: "Моя кар'єра почалася з 14 поразок проти суперниць із топ-10, тепер я намагаюся трохи вирівняти ситуацію з цими цифрами"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() - Марто, вітаємо, що завершили свій матч менше, ніж за дві години (всі сміються). У першому сеті ви лідирували 5-1, але потім гра дійшла до тай-брейку. Будьте чесною: вам захотілося трохи похвилюватися, трохи додати перцю? - Ні, ні, мені було вже достатньо (сміється). У мене був цей спірний момент [з рішенням судді], я досі не згодна з ним. Інакше сет був би в мене в кишені. Але це теніс, статися може що завгодно. Я дуже щаслива, що змогла виграти цей матч у двох сетах, особливо, що виграла тай-брейк. Перемога - це перемога, минуле - це минуле (сміється). - Марто, ви грали з тенісисткою, яка рухається кортом так само добре, як ви. Наскільки весело грати майже з самою собою в цьому аспекті? - Ні (сміється). Ні. Я вчора ще грала проти Коко Гауфф і вона одна з найкращих тенісисток у турі в плані пересування по корту. Обидва матчі були важкими в цих моментах, що ти не можеш поспішати, що потрібно відкрити корт якнайбільше, що ти не можеш дозволити собі багато невимушених помилок з такими суперницями, тому що саме цього воно чекають. Сьогодні мені дійсно потрібно було бути дуже терплячою. - Ви обіграли сьому ракетку і фіналістку Australian Open Чжен Ціньвень, третю ракетку світу і переможницю US Open Коко Гауфф, а сьогодні - чемпіонку Вімблдону і восьму ракетку світу Маркету Вондроушову. Ви відкрили [розблокували] новий рівень Марти Костюк? Це дивовижна серія. - Думаю, що мало хто знає, але моя кар'єра почалася зі статистикою 0-14 проти суперниць із першої десятки рейтингу. І я намагаюся трохи вирівняти ситуацію з цими цифрами (сміється). У мене вже було кілька перемог, але на цьому турнірі це дійсно щось неймовірне. Це одні з найсильніших тенісисток за останній рік і те, що я змогла їх перемогти в кількох матчах поспіль... Сподіваюся на титул Великого Шолома і для себе одного разу (сміється). - Ми чули від [першої фіналістки] Олени Рибакіної, що в неї немає водійських прав. Чи є права у Марти Костюк? - Так. Звичайно, у мене є (сміється). - Так у вас є те, чого в неї немає? - Так-так (сміється).
Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться