Український теніс / ITF

Баіндл та Соболєва вийшли до чвертьфіналів турнірів ITF, Завацька програла у другому колі

Українські тенісистки сьогодні провели чергові матчі на турнірах ITF
Катерина Баіндл, яка отримала п'ятий номер посіву на турнірі ITF W75 у Празі, у матчі другого кола обіграла румунку Андрею Міту - 4:6, 6:4, 6:3. Це третя перемога поспіль в активі Баіндл в протистояннях з представницею Румунії. Раніше вони грали у 2015 та 2016 роках також на турнірах ITF.

Для Катерини це буде перший чвертьфінал із серпня минулого року, коли вона зіграла на цій стадії турніру WTA 250 у Празі. Далі українка зустрінеться із четвертою сіяною Домінікою Шалковою з Чехії.

Анастасія Соболєва, яка стартувала на турнірі ITF W75 у Трнаві з кваліфікації, проведе свій найбільший чвертьфінал після важкої перемоги над Теною Лукас із Хорватії - 6:4, 3:6, 7:5. За місце у півфіналі українка посперечається з другою сіяною японкою Моюкою Учіджімою.

Катаріна Завацька не змогла виграти свій другий матч на турнірі ITF W75 у Сен-Годенс, поступившись француженці Ельзі Жакмо, посіяній під четвертим номером - 3:6, 2:6.