Український теніс / Ролан Гаррос –
Еліна Світоліна: "Я очікувала важкої битви і зрештою я дуже рада, що змогла виграти цей матч"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() Еліна Світоліна поспілкувалася з Алексом Корретхою в інтерв'ю на корті після перемоги у своєму стартовому матчі. - Еліно, вітаємо з перемогою. Перший раунд завжди грати нелегко, тим паче, якщо грати проти такої суперниці як Кароліна, досвідченої тенісистки, з якою ви добре знайомі. - Так, дійсно. Вже минуло доволі багато часу з нашого останнього матчу. Плішкова – видатна чемпіонка, поруч із її іменем багато здобутків. Тому я очікувала важкої битви. І зрештою я дуже рада, що змогла виграти цей матч. - Корт Сюзанн Ленглен завжди був чарівним, але тепер, на мій погляд, він виглядає навіть краще. Якими були умови, чи здавалось, що корт став важче, чи це вплинуло на вашу гру… Бо, часом, коли граєш проти такої суперниці як Кароліна, яка б’є сильно по м’ячу, і не так вже й легко знайти свій ритм. Тож як ви почувалися на корті, враховуючи ще й сонце та все інше. - Звісно, це чудово, коли є дах і є шанс грати під час дощу. Тому я точно відчуваю, що мені пощастило зіграти тут. І мені ніколи не буває легко грати проти Кароліни, тим паче, коли це закритий корт. Тоді мені здається, що м’яч майже взагалі не рухається по вітру, хоча трохи сюди задувало. Тому це було не в такій мірі, як у тому випадку, коли б ми грали без даху. Тож це інші умови, треба було трохи часу, щоб адаптуватись. Але ми обидві перебували в однакових умовах. Думаю, ми обидві знали, що нам пощастило зіграти сьогодні. - І насамкінець. У вас стільки досвіду на турнірах Grand Slam, як багато ви тренуєтесь у свій вихідний день. Граєте в теніс, займаєтесь у залі, ще якось готуєтесь. Що ви загалом робите? - Після мого камбеку це дуже сильно змінилось через нашу доньку. Нам треба проводити із нею трохи більше часу (посміхається), тому ми плануємо свій день навколо цього. Мені вистачає десь години тренувань на корті, а потім звична рутина і відновлення. Мені було трохи важко із деякими травмами останнім часом, тож у пріоритеті зараз це відновлення. - Чи ви будете дивитись сьогодні матч Гаеля? - Так, звісно, мені треба поквапитись (сміється). - О, нам треба поспішати (сміється) - Так, мені треба йти (сміється) >>> Огляд матчу Еліна Світоліна - Кароліна Плішкова на Ролан Гаррос (ВІДЕО)
Друзі, проєкт "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться