Барі. Соболєва перемогла другу сіяну у стартовому матчі основної сітки

Анастасія Соболєва вийшла до другого кола на турнірі WTA 125 в Італії
Барі, Італія • 3-9 червня • грунт • $115,000
Чинна чемпіонка: Тамара Зіданшек (Словенія)

Перше коло
Анастасія Соболєва (Україна, Q) - Лучія Брондзетті (Італія, 2) 7:5, 6:4

Українська тенісистка, яка посідає 227 місце у світовому рейтингу, успішно провела свій перший матч проти суперниці з топ-100. Зазначимо, що Брондзетті знаходиться на 67-му рядку в рейтингу WTA.

У другому колі Соболєва зустрінеться з угоркою Панною Удварді.

Також сьогодні свій перший матч в основній сітці виграла Катаріна Завацька, яка зустрічалася з "кваліфаєркою Мартіною Колменьєю - 6:2, 6:4. Українка виграла шостий матч поспіль на грунті: минулого тижня вона стала чемпіонкою на турнірі ITF W75 у Брешії.

За вихід до чвертьфіналу Завацька боротиметься з Ренатою Сарасуа з Мексики, посіяною під шостим номером.