Український теніс / ATP Challenger Tour

Познань. Сачко вийшов до другого кола, Бєлінський програв свій дебютний матч в основі

Українські тенісисти провели стартові матчі на "челенджері" у Польщі
Enea Poznan Open - ATP Challenger 75
Познань, Польща • 17-23 червня • грунт • €74,825

Віталій Сачко, посіяний під п'ятим номером, здобув перемогу над "кваліфаєром" Матеєм Додігом із Хорватії - 6:4, 6:4. Українець вдев'яте цього року грає в основі змагань серії ATP Challenger і здобув п'яту перемогу.

За свій перший чвертьфінал у сезоні Сачко боротиметься зі ще одним переможцем кваліфікації - португальцем Гаштаном Еліасом.

В'ячеслав Бєлінський, який отримав wild card до основної сітки, зазнав поразки від місцевого гравця Каміла Майхжака з рахунком 3:6, 4:6. Для українця це був перший матч в основній сітці "челенджера".

Зазначимо, що обидва тенісисти в неділю виграли титули: українець став чемпіоном турніру ITF M15 у Кошаліні (Польща), а поляк переміг на "челенджері" в Братиславі (Словаччина).