Український теніс / Вімблдон

Еліна Світоліна вперше з US Open-2021 не програла свою подачу у двох матчах поспіль

Українська тенісистка Еліна Світоліна не віддала жодного гейму на своїй подачі за останні два поєдинки на Вімблдоні
У матчі третього кола проти Онс Жабер українка відіграла обидва брейк-поїнті суперниці, а в поєдинку четвертого раунду проти Ван Сіньюй - усі три.

У цьому сезоні у Світоліної був лише один матч, у якому вона не програвала свою подачу - проти Ангеліни Калініної в першому колі турніру в Дубаї (Еліна тоді перемогла 6:3, 7:6).

Востаннє у двох матчах поспіль українка не програвала гейми на своїй подачі на US Open-2021. Тоді Еліна обіграла в другому колі Ребеку Масарову (іспанка не заробила жодного брейк-поїнта) і Дарину Касаткіну в третьому раунді (відіграла всі три брейк-поїнти суперниці).

Після матчів четвертого кола на Вімблдоні Еліна Світоліна є лідером за відсотком відіграних брейк-поїнтів, серед тенісисток, які зіграли більше одного матчу. Українка відіграла 80% брейк-поїнтів за чотири гри (16 із 20). На другій-третій позиції Лулу Сунь - 78% (32 з 41) і Емма Радукану - 78% (21/27).

Завтра Еліна Світоліна зіграє у чвертьфіналі Вімблдону проти тенісистки з Казахстану Олени Рибакіної. Підписуйтесь на наш канал у Telegram, щоб не пропустити трансляцію поєдинку.