Український теніс / ATP Challenger Tour

Пособланко. Урсу не зміг реалізувати чотири матчболи і зазнав поразки в першому колі

Третя ракетка України Вадим Урсу не зміг виграти свій стартовий матч на турнірі в Іспанії
Open de Tenis Ciudad de Pozoblanco - ATP Challenger 50
Пособланко, Іспанія • 15-21 липня • хард • €36,900

Перше коло
Вадим Урсу (Україна, 5) - Мігель Дамас (Іспанія) 4:6, 6:2, 5:7

Вадим Урсу (№336 АТР) боровся за свою третю перемогу в основній сітці турніру ATP Challenger Tour. У вирішальному сеті українець подавав матч за рахунку 5:4 і не зміг реалізувати чотири матчболи. Урсу тричі подав навиліт, припустився чотирьох подвійних помилок, програв п'ять геймів на своїй подачі і зробив п'ять брейків. Його суперник, 388-ма ракетка світу, один раз подав навиліт і припустився чотирьох подвійних помилок. Поєдинок тривав 2 години 40 хвилин.

Виступ у Пособланко приніс Вадиму Урсу 370 євро призових і 0 рейтингових очок.