Український теніс / Юніори

Юніори. Скрип виграла турнір у Німеччині у двох вікових категоріях, титули Козяр і Романюти

Результати українських юніорів на минулому ігровому тижні

Богота, Колумбія (Grade J200; Clay - Outdoor)

Олександра Кисельова - 1/2 фіналу в одиночному розряді | 2 коло в парному розряді

Чолпон-Ата, Киргизстан (Grade J60; Hard - Outdoor)

Григорій Картавенко - 1/4 фіналу в одиночному розряді | ФІНАЛ у парному розряді

• 15-річний Григорій Картавенко вперше зіграв у фіналі турніру ITF Juniors у парному розряді. У вирішальному матчі турніру українець і його напарник Микита Ніколенко з Казахстану поступилися парі Сухроб Саїдов/Ахмаджон Тошмухамедов (Узбекистан).

Хіллегом, Нідерланди (Grade J60; Clay - Outdoor)

Дмитро Малієв - 1 коло в одиночному розряді | 2 коло в парному розряді

Анна Бурчак - 1 коло в одиночному розряді | 2 коло в парному розряді

Бурса, Туреччина (Grade J30; Clay - Outdoor)

Родіон Четвериков - 1/2 фіналу в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді

Вероніка Гаєвик - 1/4 фіналу в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Олександра Назаренко - - | 1/4 фіналу в парному розряді

• Підписуйтесь на наш Telegram-канал про юніорський теніс України

Кишинів, Молдова (Grade J30; Clay - Outdoor)

Валерія Фоменко - - | 1/2 фіналу в парному розряді

• 15-летняя Марія Козяр впервые стала чемпионкой турнира ITF. В финальном поединке Козяр вместе с испанкой Марией Парес Бергнес де лас Касас победили украинскую пару Катерина Чуешова/Анна Климова - 1:6, 6:1, 12-10. Отметим, что на прошлой неделе Чуешова и Климова выиграли аналогичный парный турнир в Кишиневе.

Телаві, Грузія (Grade J30; Clay - Outdoor)

Софія Стотика - 2 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді
Софія Белінська - 1 коло в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді

Макаті, Філіппіни (Grade J30; Clay - Outdoor)

Марія Поночовна - 1 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді

Хіллерьод, Данія (Grade J30; Clay - Outdoor)

Гліб Коваленко - 2 коло в одиночному розряді | -

Софія Кучерова - 1 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді

+

Вайблінген, Німеччина (U16; Category 2; Clay - Outdoor)

Ірма Чухліч - 3 коло в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді
Віолетта Скрип - - | ТИТУЛ у парному розряді

• 13-річна Віолетта Скрип стала чемпіонкою турніру в парному розряді. Українка разом із чеською тенісисткою Софією Моттловою отримала перший номер посіву. У фінальному поєдинку дівчата перемогли пару Наталя Баймахан/Крістіна Крученко (Казахстан) - 2:6, 6:4, 10-4. Це вже другий парний титул Tennis Europe у віковій категорії U16 для Віолетти Скрип.

Нікшич, Чорногорія (U16; Category 3; Clay - Outdoor)

Володимир Ревенко - 1/2 фіналу в одиночному розряді | -
Микола Грабар - 1/4 фіналу в одиночному розряді | -
Денис Стадник - 2 коло в одиночному розряді | -

Джяково, Хорватія (U16; Category 3; Clay - Outdoor)

Наіль Османова - 2 коло в одиночному розряді | -

Дар'я Мальченко - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді

Рейк'явік, Ісландія (U16; Category 3; Artificial Grass - Outdoor)

Георгій Горецький - 2 коло в одиночному розряді | ФІНАЛ у парному розряді

• 13-річний Георгій Горецький вперше зіграв у фіналі турніру Tennis Europe. У вирішальному матчі українець і його напарник Адрієн Хоффман із Німеччини поступилися парі Мінгус Хансен/Олівер Крупа (Данія/Польща)

Ансі, Франція (U14; Category 1; Clay - Outdoor)

Олександр Тютченко - 1/4 фіналу в одиночному розряді | -

Анастасія Ніколаєва - ФІНАЛ в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді
Олександра Післарі - 1 коло в одиночному розряді

• 14-річна Анастасія Ніколаєва стала призером турніру в одиночному розряді. У вирішальному матчі змагань українка поступилася південнокорейській тенісистці Парк Е Сео. Зазначимо, що Ніколаєва другий тиждень поспіль дійшла до фіналу на змаганнях TE 1-ї категорії - минулого тижня вона стала чемпіонкою на турнірі в Марн-ла-Кокетт.

Вайблінген, Німеччина (U14; Category 2; Clay - Outdoor)

Артем Миколюк - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді

Віолетта Скрип - ТИТУЛ в одиночному розряді | -

• 13-річна Віолетта Скрип виграла другий титул Tennis Europe U14 поспіль. В финальном поединке украинка посеянная под первым номером нанесла поражение девятой ракетке турнира Самие Идиль Озкерестеджи из Турции - 6:4, 2:6, 6:1. Віолетта виграла десятий матч поспіль.

Ріддеркерк, Нідерланди (U14; Category 2; Clay - Outdoor)

Юрій Столяров - ФІНАЛ в одиночному розряді | ФІНАЛ у парному розряді

• 12-річний Юрій Столяров зіграв одразу у двох фіналах на турнірі в Нідерландах. Для українського тенісиста це був третій фінал Tennis Europe U14 у сезоні, в якому він боровся за свій перший титул і третій фінал у парному розряді, де він грав за свій другий чемпіонський трофей.

Пюлі, Швейцарія (U14; Category 3; Clay - Outdoor)

Олександра Маличенко - 1 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді

Мол, Бельгія (U14; Category 3; Clay - Outdoor)

Єгор Романюта - 2 коло в одиночному розряді | ТИТУЛ у парному розряді
Олег Голов'як - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді

Дарія Іорш - 1/2 фіналу в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді
Тереза Цибульська - 1/2 фіналу в одиночному розряді | ФІНАЛ у парному розряді
Марія Обрушникова - 2 коло в одиночному розряді | -

• 14-річна Тереза Цибульська вперше в сезоні дійшла до фіналу на турнірі Tennis Europe. У вирішальному матчі українка та її напарниця Лара Вассерфюр з Німеччини поступилися на вирішальному тай-брейку парі Ханнелорі Даніелс/Марі Депрез (Бельгія/Франція).

• 12-річний Єгор Романюта виграв парний турнір Tennis Europe U14 3-ї категорії в Молі. У вирішальному матчі українець разом із бельгійцем Жюлем Остфогельсом переграли пару Рафаель Дебельдер/Сава Гроздьов (Бельгія) - 6:4, 7:5. Це вже другий титул TE U14 у парі для Єгора Романюти.

Сон, Норвегія (U14; Category 3; Clay - Outdoor)

Олександр Тищенко - 2 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді
Кирило Траверсе - 1 коло в одиночному розряді | 1/2 фіналу в парному розряді

Вікторія Траверсе - 1 коло в одиночному розряді | 1 коло в парному розряді

Жиліна, Словаччина (U14; Category 3; Clay - Outdoor)

Єлізар Світлак - 2 коло в одиночному розряді | -
Святослав Гриновецький - 2 коло в одиночному розряді | 1/4 фіналу в парному розряді